Fakir Garanti Sorgulama

Fakir garanti sorgulama yapmak istiyorsanız cihazın alt kısmında yer alan etiketin bilgilerini 444 02 41 numaralı müşteri hizmetleri ile paylaşmanız yeterlidir. Çağrı merkezini aradığınızda servis veya garanti kapsamındaki ürünler bölümüne bağlanmanız gerekiyor. Eğer Fakir marka cihazınız hala garanti kapsamında ise ücretsiz onarım hizmeti alabilirsiniz. Genelde küçük ev aletleri üreten firmanın diğer bir avantajı size en yakın Fakir yetkili servisine giderek de onarım yaptırabilmenizdir.

Fakir Garanti Belgesini Kaybettim
Fakir markası ürünleri için kutu içerisine garanti belgesi bırakmaktadır. Eğer ürünü mağazadan alırsanız bu garanti belgesine satın aldığınız firma kaşesini basar. Fakat internet üzerinden aldığınız ürünler için kaşeye gerek yoktur garanti süresi fatura tarihinden itibaren başlar. Bu yüzden Fakir garanti belgesini kaybetmeniz durumunda sizden bu belgeyi talep etmez. Cihazın üzerindeki etiketin olması sorgulama yapmanız ve ücretsiz onarım desteği almanız için yeterlidir.

Fakir marka cihazlarınızın etiketi silinmiş veya kaybolmuş ise Fakir bandrol sorgulama nasıl yapacaksınız? Cihazın kutusundan çıkan garanti belgesinde ve size kesilen faturada ürünün bandrol bilgileri yani seri numarası yer alır. Bu evraklar üzerinden gerekli bilgilere erişebilirsiniz. Eğer bu evrakları da bulamıyorsanız fatura bilgilerinizi biliyorsanız Fakir müşteri hizmetleri numarasını arayarak geçmiş dönem fatura sorgulaması yaptırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

  • Fakir kahve makinesi garanti süresi kaç yıl? – 2 Yıl.
  • Fakir blender garanti süresi ne kadar? – 2 yıl.
  • Fakir robot süpürge nasıl iade edilir? – Eğer 30 günü aşmamışsa ve tüm aksesuar, kutu, belgeleri tamamsa direkt Fakir bayilerinde iade işlemi yapabilirsiniz.