EcaGaranti

Eca Garanti Süresi Sorgulama

Eca garanti süresi sorgulama yapmak istiyorsanız kombinizin veya klimanızın etiketinde yer alan seri numarasını çağrı merkezi ile paylaşmalısınız. Eğer Eca cihazınıza ait fatura var ise fatura tarihinden itibaren 3 yıl kendiniz de hesap yapabilirsiniz. Fakat evraklara erişemiyorsanız yine de garantiden faydalanabilirsiniz. Eskisi gibi gelen Eca yetkili servisi size cihaza dair belge veya fatura sormaz. Bunun yerine cihazın üzerinden sorgulama yapabilir. Sizin sorgulama yapabilmek için aramanız gereken numara ise 444 0 322’dir.

Eca kombi seri no sorgulama yapmanız gereken durumlar olabilir. Bu durumların başında garanti belgesini veya faturanızı kaybetmek gelir. Eğer cihazın resmi evraklarını bulamıyorsanız seri no için cihazın ön kapağını açın ve etiketine bakın. Buradaki numara silinmiş ise fatura, garanti formu gibi evraklardan da Eca kombi seri numarası öğrenebilirsiniz.

Eca Kombi Garanti Sorgulama

Ülkemizdeki en eski kombi markalarından biri olan Eca, kombi modelleri için 3 sene garanti vermektedir. Kurulum sonrasında garanti belgesinin yanı sıra kombinin sağ duvarına da bir etiket yapıştırılır. Bu etikette hem garanti süresi hem de periyodik bakım takvimi yer almaktadır. Dilerseniz etiket üzerinden garantinizi takip edebilirsiniz.

Haftanın 6 günü çalışan bir çağrı merkezine sahip Eca kombi, seri numarası verildiği taktirde sistem üzerinden garanti sorgulaması yapabilmektedir.

Eca Garanti Süresi Kaç Yıl?

Eca markası tüm kombilerine 3 yıl, klima ve şofbenlerine ise 2 yıl garanti veriyor. Dilerseniz bu süreleri uzatmak için ödeme yaparak ek garanti alabilirsiniz. Ek garanti süreleri 10 yıla kadar çıkabiliyor. Hatta dilerseniz bakım için bile ayrıca garanti yaptırabilirsiniz. Çoğu kombi ve klima firması her yıl düzenli olarak bakım ücretlerine zam yapar. Fakat bakım garantisi alarak daha uygun ve indirimli fiyatlara bakım hizmetini en başından satın alabilirsiniz.