Göztepe Arçelik Servisi

Göztepe Arçelik servisi, bir çok alanda hizmet vermektedir. Beyaz eşya, kombi ve klima arızalarınız için Göztepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Teknik servisimiz özel olarak destek vermektedir. Yaptığımız parça değişimleri ve onarımlar 1 yıl garantilidir.

Göztepe semtinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Arçelik marka tüm cihazların onarımlarını 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Servisimiz Arçelik çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, kombi, klima ve elektrik süpürgesi cihazları için onarım desteği veriyor.

Göztepe Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

göztepe arçelik servisi

Arçelik çamaşır makineniz ile yaşadığınız tüm sorunları Göztepe Arçelik servisi ile paylaşarak kısa zamanda çözüme kavuşabilirsiniz. Donanımlı teknik servis araçlarımız ile her zaman sizlerin yanındayız. Çalışmayan, ses yapan, sallanan, sigorta attıran, suyunu boşaltmayan, çamaşırları sıkmayan tüm Arçelik çamaşır makineleri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Onarımların hepsi 1 yıl garantilidir. Garantili Arçelik çamaşır makinesi servisi için Göztepe Arçelik servisi hemen arayın.

Arçelik çamaşır makinem yürüyor.

Servisime en çok başvuru sallanan hatta yürüyen çamaşır makineleri için geliyor. Çamaşır makineleri ayak ayarı yoksa tabiri caiz ise gezer. İçindeki çamaşırların ıslanması ile kazanın ağırlığı artar. Sıkmada kazan en hızlı devirde döner ve yükten dolayı sallanır. Ayak ayarı olmayan Arçelik çamaşır makinesi ağırlığın etkisiyle hareket etmeye başlar. Bu durumda yapılması gereken çok işlem vardır. İlk olarak ayak ayarı, yay ve amortisör kontrolü, kazan rulman grup değişimi yapılmalıdır. Tüm bu işlemlerin yapımı ve arızalı parçanın tespiti için Göztepe arçelik servisi hemen arayın.

Arçelik bulaşık makinesi temiz yıkamıyor.

Arçelik bulaşık makineleri ısıtmadığı zaman temiz yıkamaz. Bulaşık makineleri çalışma prensipleri gereği sıcak suyu basınç ile bulaşıklara püskürtür. Eğer sıcak su olmazsa bulaşıklar temizlenmez. Arçelik bulaşık makinesi ısıtma aparatlarının değişimlerini yerinde yapıyoruz. Sensör, rezistans ve anakart değişimlerini aynı gün içinde yapıyoruz.

Buzdolabım neden koku yapıyor?

Buzdolabı soğutması durduğunda ortalama 8 saat içindeki yiyecekleri korur. Eğer 8 saat içinde müdahale edilmez ise içindeki yiyecekler bozulur ve kalıcı bir kokuya neden olur. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan onarımını yaptırmak için Göztepe Arçelik Servisi şubemizi arayarak hızlıca servis talep edebilirsiniz. Ayrıca koku yapan buzdolabınızın en hızlı şekilde kokudan kurtulması için servisimize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.