GarantiVestel

Vestel Garanti Sorgulama

Vestel garanti sorgulama yaparak garanti kapsamındaki cihazlarınız için ücretsiz servis ve onarım hakkınızı kullanabilirsiniz. Ülkemizin gurur duyduğu markalardan biri olan Vestel, cihazlarının tamamı için farklı garanti süreleri vermektedir. Sizler Vestel kullanıcısı olarak Vestel cihazlarınızın garanti sürelerini bilmiyorsanız Vestel müşteri hizmetleri olan 0850 222 41 23 numaradan sorgulama yapabilirsiniz.

Vestel Buzdolabı Garanti Sorgulama

Vestel buzdolabı modelleri için 3 yıl garanti veriyor. Olur da siz garanti süresi ne kadar kaldı bilmiyorsanız bunun için Vestel müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 41 23’ü aradığınızda kolaylıkla sorgulama yapabilirsiniz. Buzdolabınızın üst kapağını açtığınızda sol duvarda bir etiket yer alır. Bu etiketin üstünde seri numara bilgileri de yer alır. Vestel çağrı merkezi ile bu seri numarasını paylaşmanız garanti hakkında bilgi almak için yeterli olacaktır.

Vestel TV Garanti Süresi

Vestel TV modelleri için 2 yıl garanti veriyor. Ekran kararması, ses gelmemesi, görüntü titremesi ve hiç çalışmaması gibi durumlarda yapmanız gereken Vestel müşteri hizmetlerini aramak. Eğer Vestel televizyonunuz garanti kapsamında ise kesinlikle bu arızalar için hiç bir ücret ödemezsiniz. Fakat garanti süresi dolmuş ise Vestel televizyon tamiri maalesef çok yüksek masraflar açabilir.