Yedek Parça
Sahibi olduğunuz arızalı cihazlarınıza yedek parça arıyorsanız doğru adrestesiniz. Sitemizde size en yakın servis şubesini bularak ürününüzün modelini verdiğinizde size istediğiniz parçanın olup olmadığını ve fiyat bilgisini verecektir. Yedek parça sorgulatmak için cihazınızın tam modelini biliyor olmanız lazım. Bilgisayar sistemli kayıt programında başka türlü parça sorgulatmak mümkün değildir.

Cihazınızın markası ne ise yedek parçalarını o markanın servislerinden tedarik etmeniz daha sağlıklıdır. Özellikle küçük ev aletleri için yedek parça ihtiyacınız varsa marka dışında tedarik etmeniz mümkün değildir. Her cihazın tüm parçalarını servislerden bulabilirsiniz. Bir marka ürettiği bir modelin tüm parçalarını en az 10 yıl bulundurmak zorunda. Bu yüzden cihazınız 10 yıldan daha genç ise yetkili servislerden dilediğiniz parçasını sipariş edebilir. Hatta bu parçalar için montaj hizmeti de alabilirsiniz. 10 yılı aşkın bir süredir kullandığınız cihazın yedek parçalarını bulmak için servislerin yanı sıra diğer özel servis firmalarını da araştırabilirsiniz.

Elektrik süpürgeleri için en çok araştırılan yedek parça toz torbasıdır. En eski süpürge modellerinin bile toz torbalarını bulmanız mümkün. Çünkü süpürge torbalarını markanın dışında bir çok firma üretimini yapıyor. Süpürge torbalarını sitemizdeki servislerden tedarik edebilirsiniz.

Klima kullanıcılarının en çok ihtiyaç duyduğu yedek parça klima kumandasıdır. Klima kumandalarını telefonla veya site üzerinden sipariş edebilirsiniz. Bunun için cihazın modelini bilmeniz yeterli. Aldığınız kumandayı çok kolay bir şekilde klimanızla eşleştirebilirsiniz.

Yedek Parça – 0216 322 00 11