Bayi Adresleri
Artık herkes ilerleyen teknolojiye ayak uyduruyor. Eskisi gibi adres sorma, telefon rehberleri kalmadı. Hangi bilgiye ihtiyaç duyuyorsak, telefondan veya bilgisayardan girip hemen öğreniyoruz. Alış verişlerde artık ilk tercih internet. Hem daha fazla ürün görmek hem de kampanyaları takip edebilmek için büyük avantaj.

Beyaz eşya ürünleri, televizyon, kombi, klima gibi cihazları da artık internetten bayiye gitmeden alabilirsiniz. Fakat bayiiden alış veriş yapmak isteyenler için bayii adreslerini sitemizde bulabilirsiniz. Size en yakın bayii adres ve telefon bilgileri için sitemizde, ikamet ettiğiniz ilçeyi aratabilirsiniz. Size en yakın bayiileri bulduktan sonra fiyat kıyaslaması yapabilme imkanınız olur. Bir ürünü size yakın olan bir bayiiden satın alıyor olmanız cihazın kurulumunda çıkacak sorunlara veya sonrasında yaşanacak arızalara daha hızlı çözüm bulmanızı sağlar. Çünkü her bayii bir servis ile çalışır ve herkes kendi müşterisini kayırmak ister. Bu yüzden bir ürün satın almadan önce size yakın bayiileri gezerek o ürünü araştırabilirsiniz.

İnternet üzerinden yapılan alış verişlerde kutulu gelen ürünü açmanız zararınıza olacaktır. Bu yüzden internetten sipariş verdikten sonra sipariş onaylanınca satın aldığınız marka hangisi ise sitemizden kurulum servislerini bulup kayıt açtırmanız zamandan yana tasarruf sağlayacaktır. Artık tüm sitelerde ürünün ne zaman teslim edileceğini seçebiliyorsunuz. Servisle yapacağınız planı da buna göre rahatlıkla belirleyebilirsiniz.