Vestel Servisleri
Vestel marka cihazlarınızın onarımı veya kurulumu için oturduğunuz yere en yakın servisten destek almalısınız. Vestel yerli bir markadır ve milli gururumuzdur. Bir çok ülkeye ürünlerini ihraç etmektedir. Ülkemizde Vestel markasını tercih edenler için Vestel satış sonrası destekte kullanıcılarına kusursuz bir hizmet sunuyor.

Vestel beyaz eşya, klima, elektronik ve küçük ev aletleri üretmektedir. Hatta yakın zamanda cep telefonu üretimine de başladı. Ürettiği cep telefonları ile akıllı cihazlar kullanıcılarının ilk tercihi olmaya başladı. Ürünlerini Türkiye’de üreten Vestel’den servis hizmeti almak için sitemizden size en yakın Vestel servislerini bulabilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarından çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın ve ocak gibi cihazların üretimini yapmaktadır. Son derece şık tasarımlara sahip Vestel beyaz eşyaları satın almak için sitemizden bayiilerin adreslerini alabilirsiniz. Ayrıca Vestel servislerini veya Vestel genel merkezi arayarak cihazlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca kullanmakta olduğunuz cihazların basit arızaları için telefonda yardım alabilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanlarına cihazınızın model bilgisini verebilmeniz lazım. Çünkü aynı arıza türleri veya aynı arıza kodları model model farklılık gösterebilir.

Ayrıca Vestel beyaz eşya kullanıcıları yeni nesil cihazların kullanımı hakkında Vestel çağrı merkezinden destek alabilirler. Vestel cihazların kullanım kılavuzları oldukça titiz ve açıklayıcı yazılmıştır. Yeni cihaz sahibi iseniz kullanma kılavuzunda ihtiyacını olan tüm bilgileri bulabilirsiniz.

Vestel Pos Makinesi Servisi

Vestel marka pos makineniz çalışmıyor, eksik çıkartıyor veya hata kodu veriyorsa genel merkezi arayarak servis desteği alabilirsiniz. Eski yeni tüm pos makineleri için Vestel teknik servis destek veriyor.

Vestel Termosifon Servisi

Vestel marka termosifon su kaçırıyor, çalışmıyor veya sıcak su vermiyorsa hemen termosifon servis desteği almak için 0850 222 41 23 numaralı çağrı merkezini arayın. Ayrıca Vestel termosifon kurulumu için de aynı numaradan kurulum hizmeti alabilirsiniz.

Vestel Çağrı Merkezi – 0850 222 41 23