Fakir Servisi

Fakir servisi, size en yakın şubeleri ile kullanmakta olduğunuz tüm Fakir cihazlar için servis, bakım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri sunuyor. Ülkemizde küçük ev aletleri denince akla ilk gelen markalardan biri olan Fakir firmasının her ilçede servisi bulunuyor. Buna istinaden garantili ürünlerini dilerseniz evinizden alıyorlar dilerseniz Fakir servis şubelerine kendiniz götürebiliyorsunuz. Size en yakın Fakir servislerini buradan öğrenebilirsiniz.

Fakir Elektrik Süpürgesi Servisi

En dayanıklı ve kaliteli elektrik süpürgelerini üreten Fakir firması tüm süpürgelerine 2 yıl garanti veriyor. Garanti süresi içindeki cihazlarınıza siz zarar vermediyseniz yani kullanıcı hatası yoksa firma ücretsiz olarak onarım yapıyor. Fakat kırılan yedek parçalar garantiye girmiyor. Bunun için ek ödeme yaparak yedek parça ve aksesuar sipariş edebiliyorsunuz.

Fakir marka aksesuarları nasıl bulurum?

Fakir firmasının herhangi bir bölgedeki yetkili servisini arayarak cihazınızın modelini vermeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz ek ödeme yaparak evinize sipariş verebilir dilerseniz de kendiniz şubeye gidip elden teslim alabilirsiniz.

Göztepe Fakir Servisi

Kadıköy / Göztepe semtinde ikamet eden Fakir kullanıcıları genel merkezi arayarak servis talebinde bulunabilir veya en yakın şubeye arızalı cihazını haftanın 6 günü kendisi götürebilir.

Acıbadem Fakir Servisi

Hem Kadıköy hem de Üsküdar ilçesi sakinlerine Fakir küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve mutfak robotları için onarım hizmetleri veren Fakir servisini haftanın 7 günü genel çağrı merkezi üzerinden arayabilirsiniz.

Fakir Çağrı Merkezi – 444 02 41