Arçelik Servisleri





Arçelik markası ülkemizin en çok tercih edilen markalarından biridir. Arçelik markası bir çok alanda cihaz üretmektedir. En çok bilinenler beyaz eşya ve elektronik cihazlardır. Ayrıca küçük ev aletleri de üretmektedir. En az bilinenleri ise bilgisayar ve tabletleridir.



Arçelik Televizyon Servisi

Arçelik marka televizyon kullanıcıları, yaşadıkları teknik sorunlar için Arçelik Servis şubelerinden teknik servis hizmeti alabilirler. Eski yeni tüm Arçelik televizyon modelleri için servis hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik Elektrik Süpürgesi Servisi

Arçelik marka elektrik süpürgesi gibi küçük ev aletleri kullanan Arçelik müşterileri yaşadıkları elektrik süpürgesi sorunlarını Arçelik küçük ev aletleri servisine bildirmek zorundalar. Ayrıca Arçelik elektrik süpürgesi modelleri için ihtiyaç duyduğunuz toz torbalarını ve filtreleri Arçelik küçük ev aletleri servislerinden dilediğiniz gibi sipariş edebilir veya sitemizden size en yakın Arçelik servis şubelerini bularak kendiniz gidip alabilirsiniz.

Arçelik Kahve Makinesi Servisi

Arçelik kahve makinesi ve benzeri tüm küçük ev aletleri için sitemizden ilçenizi aratarak size en yakın servisleri bulabilirsiniz. Türkiye genelinde geniş bir servis ağı olan Arçelik tüm küçük ev aletleri kullanıcılarına kaliteli ve ekonomik teknik servis hizmeti sunuyor.

Arçelik Semaver Servisi

Semaveriniz su kaçırıyor, ısıtma yapmıyor veya kötü kokuyor ise 444 0 888 numaralı çağrı merkezini arayarak servis alabilirsiniz. Semaverler için size en yakın servis şubesine yedek parça veya aksesuar sipariş edebilirsiniz.

Arçelik Kurulum Servisi

Arçelik marka yeni aldığınız tüm cihazların kurulumunu ve garanti başlangıcını Arçelik yetkili servisler yapar. Bunun için cihazı aldıktan sonra Arçelik yetkili servislerini arayarak kurulum için kayıt bırakmanız gerekir. Kurulum için kayıt bıraktıktan sonra size gelen servis garanti süresini de başlatacaktır.

Arçelik marka kullanıcıları diğer markalara göre satış sonrası destekte daha şanslılar. Sebebi ise Arçelik en çok satan marka olduğu için hemen hemen her semtte bir servisi var. Peki bu servislere nasıl ulaşacaksınız. Servis hizmeti almak istediğiniz bölgeyi “Arama Kutusu”na yazarak servis adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kurtköy Arçelik Yetkili Servisi

Arçelik yetkili servis olan Kurtköy şubesine dilediğiniz zaman 444 0 888 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.