Kurulum

Yeni aldığınız tüm cihazların kurulumunu satın aldığınız markanın yetkili servisi yapmak zorunda. Ürünü kendiniz kuramazsınız. Eğer kendiniz kurarsanız cihazınız garanti dışında kalır. Cihazı satın aldıktan sonra kurulum servislerini arayıp talepte bulunursanız zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Bunun için satın aldığınız yerden bilgileri alabilir veya sitemizde ki size en yakın servisleri bulup kurulum kaydı bırakabilirsiniz. Kuruluma gelen servis aynı zamanda cihazın garanti süresini de başlatacaktır. Cihazın garanti evraklarını saklamanız fayda sağlayacaktır. Garanti süresi ve garantili cihazlarla ilgili merak ettikleriniz için Garanti Sorgulama sayfamızı ziyaret ederek bilgi edinebilirsiniz.

Beyaz eşya cihazlarının kurulumunda gelen servis, tüm aparatları ile gelir. Siz hiç bir şekilde uğraşmadan cihazınızı çalışır bir şekilde teslim alırsınız. Beyaz eşya kurulumları kombi ve klima cihazlarına göre daha hızlı olur ve servis daha hızlı gelir. Siz kurulum işlerini hızlandırmak için en yakın servisi aramalısınız.

Televizyon Kurulumu

Televizyon kurulumu için servis hizmeti almak isteyen kullanıcılar, çağırdıkları servise cihazın nereye monte edileceğini telefonda söylemelidir. Çünkü çoğu cihazın içinden duvar aparatı çıkmaz. Fakat bunu telefonda servise söylerlerse servis teknisyenleri yanlarında aparat ile gelir ve işlem tek seferde biter. Standardın dışında olan kurulumlar için ekstra ücret talep edilebilir. Bunun bilgisini telefonda alabilirsiniz.

Altus Derin Dondurucu Kurulumu

Altus derin dondurucunuzun kurulumunu kendiniz yapamazsınız. Kutudan ürünü çıkartmak için Altus servisi aramanız ve kurulum talebinde bulunmanız gerekiyor. Altus kurulum ekibi için 444 0 888 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kurulum Ücretli mi?

Servisimize kurulum işlemi ile alakalı en çok gelen sorulardan birisi “yeni aldığım ürünün kurulumu için ücret ödeyecek miyim?”. Hayır. Satın aldığınız sıfır, kutulu ve faturalı ürün için kurulum ücreti ödemeyeceksiniz.