Bosch Garanti Süresi Sorgulama

Bosch garanti süresi sorgulama işlemi sadece ENR kodu ile en hızlı şekilde gerçekleşiyor. Elbette seri numarası ve faturadan da sorgulama yapabilirsiniz fakat bunlar daha uğraştırıcı olacaktır. Fakat cihazın kapak kısmında veya arkasında yer alan etiketten ENR yazan kodu 444 63 33 numaralı çağrı merkezine söylerseniz direkt bilgi alabilirsiniz.

Bosch Garanti Sorgulama Nerede Yapılır?

Bosch firması çağrı merkezine ulaşarak kolayca Bosch garanti sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca her ürünün kutusundan garanti belgesi çıkar. Garanti belgesi üzerindeki tarih kısmı kuruluma gelen servisler tarafından yazılır.

Bosch Cihazların Garanti Süresi Ne Kadar?

Bosch markası beyaz eşya cihazları için eğer kampanya yapmadıysa 3 yıl kampanya durumuna göre 10 yıla kadar garanti verebiliyor. Klima ve kombiler için 2 yıl süre ile garanti veriyor. Aynı şekilde Bosch küçük ev aletleri ve el aletleri için de garanti süresi 2 yıldır. Bosch marka beyaz eşyaları evinize değil de iş yerinize alıyorsanız maalesef garanti süresi otomatik olarak 1 yıla düşüyor. Bu durumun sebebi cihazların ev tipi kullanıma uygun olmasıdır.

Bosch çamaşır makinesi garanti sorgulama yapmak istiyorsanız çamaşır makinenizin kapağını açın. Kapağın sol kısmında yani menteşe tarafında gri bir etiket yer alır. Bu etikette yazan seri numara veya E/NR kodunu 444 63 33 numaralı telefona bildirin. Eğer garantiniz devam ediyorsa ücretsiz servis talebinde bulunabilirsiniz.

Bu yazıyı PUANLA
[Toplam: 1 Ortalama: 5]