Siemens Garanti Sorgulama

Siemens marka kullandığınız tüm ürünlerin garantisini evraksız takip edebilirsiniz. Kullanıcıların çoğu cihazlarının garantisi var mı yok mu bilemez. Artık kimse evrak tutmuyor. Evrak olmadığı için tarihini takip edemiyorlar. Peki evrakları olmayan cihazın garantisinin olup olmadığını nasıl bileceksiniz? Bunun için Siemens’in genel merkezini arayarak telefondan kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Siemens çağrı merkezini arayıp müşteri temsilcisine bağlandığınız zaman garanti için gerekli bilgileri onlar sizden isteyecektir. Verdiğiniz bilgiler yeterli gelmez ise her cihazın EN/r kodu vardır. Bu kod sayesinde de cihazın garantisini takip edebilirsiniz. Çağrı merkezi çalışanına bu kodu vermeniz yeterli. Kolaylıkla size garantisi olup olmadığını söyleyecektir.

Cihazınız dışarıdan darbe almış ise cihazın bu sorunu garanti dışında kalır. Fakat cihaz darbe aldı diye geneli garanti dışı kalmaz. Diğer sorunları için yine garantiden faydalanabilirsiniz. Siemens markası çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, fırın, ocak, davlumbaz, klima ayrıca küçük elektronik ev aletleri de üretmektedir. Siemens marka tüm cihazların garantisi için merkezden sorgulama yaptırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir