Başıbüyük Profilo Servisi

Beyaz eşya markası olan Profilo ülkemizde kullanıcıların güvenle satın aldığı ve kullandığı ürünlerdir. Profilo marka tüm beyaz eşya ürünleri kullanıcılarına destek olabilmek için Başıbüyük profile servisi olarak %100 güvenli hizmet vermeye çalışıyoruz. Maltepe ilçesinin diğer mahallelerinde ve Başıkbüyük mahallesinde ikamet edenler, servisimiz hizmetlerinden faydalanabilirler. Uzun yıllar profile servisi olarak görev yapmakta ve her türlü bakım ve onarım işlerini başarı ile yapmaktayız.

Başıbüyük Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

başıbüyük profilo servisi

Hiç şüphesiz beyaz eşya denince akla ilk Alman markaları gelir. Profilo markası ülkemizde en çok tercih edilen ithal markalardan biridir. Gerek sağlamlığı gerekse teknolojik panelleri ile uzun yıllar sizlere hizmet eden Profilo çamaşır makineniz arıza verirse Başıbüyük Profilo servisi arayarak servis talep edebilirsiniz. Bölgenin en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere tüm modeller için onarım desteği veriyoruz. 1 yıl garantili Profilo çamaşır makinesi tamiri için tek yapmanız gereken şubemizi aramak.

Başıbüyük şubemiz Maltepe ilçesinin tamamına servis desteği veriyor. Her biri konusunda uzman teknisyenlerimiz sayesinde yaşadığınız tüm teknik arızaları en hızlı şekilde ve yerinde çözüyoruz. Kusursuz ve garantili bir onarım hizmeti almak isterseniz bizi hemen arayın.

Profilo Ürünleri

Günün yaşam şartları ve gelişen teknoloji sayesinde, her evde çeşitli beyaz eşya ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler, kullanıma bağlı olarak belirli bir süre sonra arıza yapabilecektir.

Servisimiz tarafından bakımı yapılan ürünler şunlardır;

  • Profilo buzdolabı
  • Profilo fırın
  • Profilo çamaşır makinesi
  • Profilo bulaşık makinesi
  • Profilo ocak

Kullanmış olduğunuz tüm Profilo marka ürünlerin tamiri için servisimizi her zaman arayabilirsiniz.

Arıza Tamiri

Sektörümüzde uzun yıllar hizmet vermemiz hem deneyim ve tecrübelerimizi hem de hizmet kalitemizi artırmıştır. Profile marka beyaz eşya ürünlerinizde meydana gelen her türlü arızalar, deneyimli ekiplerimiz ile hemen giderilmektedir. Her beyaz eşyanın arıza türleri ve çalışma sistemleri farklıdır. Servislerimiz, tüm ürünler konusunda uzmanlaşmış ve meydana gelen arızalar başarılı bir şekilde tamir edilmektedir.

Aynı Gün Hizmet

Profilo servisi olarak tüm müşterilerimize mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde gecikmeksizin hizmet vermeye çalışıyoruz. Hızlı hizmet verebilmemiz için talep oluşturulurken, arıza yapan cihaz hakkında doğru bilgilerin verilmesi gerekiyor. Bildirilen cihaz bilgileri ve arıza türlerine göre ekiplerimizi gerekli ekipmanları ile birlikte hazırlıyor ve yönlendirme yapıyoruz. Mobil ekiplerimiz, tüm beyaz eşya ürünlerinde oluşabilecek arıza ihtimallerine göre yedek parça bulundurarak hızlı hizmet vermeye çalışıyorlar.

Bizi Arayın

Profilo marka beyaz eşya kullanmaya başladığınızda, servis numaralarımızı öğrenebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda hemen arayabilirsiniz. Beyaz eşyalar arıza yaptığı andan itibaren kullanıcılarını mağdur edecektir. Servisimiz, kaliteli hizmetler vererek, tüm arızaları hemen gidererek, mağduriyetleri gidermektedir. Bizleri arayan ve cihazlarının, marka, model, arıza türünü belirtenlere, tam donanımlı ekiplerimizi hemen göndererek hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hizmetlerimizi sunuyoruz. Servisimizi aradığınız aynı gün ekiplerimizi göndermeye özen gösteriyoruz.