Küçük Ev Aletleri

Maltepe Elektrik Süpürgesi Servisi

Maltepe elektrik süpürgesi servisi olarak destek veren firmamız marka bağımsız onarım hizmeti sunuyor. Elektrik süpürgenizin markası veya modeli ne olursa olsun servisimizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz ile yerli ve yabancı markalar için destek veriyoruz. Çekmiyor, koku yapıyor veya çalışmıyor dediğiniz elektrik süpürgenizi en kısa sürede tamir ettirmek ve yeniden kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Maltepe Beko Elektrik Süpürgesi Servisi

Beko marka elektrik süpürgesi modellerinin tamamı için orijinal yedek parçalara sahibiz. Beko elektrik süpürgenizin tüm şikayetlerini Maltepe servisimiz ile paylaşarak çözüme kavuşabilirsiniz. Motor gücü en yüksek markalardan biri olan Beko, ülkemizde küçük ev aletleri denince akla ilk gelen markalardan biridir. Bizler de yıllardır Maltepe ilçesinde servis hizmeti vermekteyiz. Beko elektrik süpürgesi arızalandığı zaman yenisini alarak büyük masraflara girmeden tamir ettirebilirsiniz. Elektrik süpürgesi onarım fiyatları yeni süpürgelere kıyasla çok daha ekonomiktir.

Maltepe Bosch Süpürge Servisi

Elektrik süpürgesi tamirinde son derece deneyimli ustalarımız ile siz değerli Maltepe ilçesi sakinlerine tamir ve aksesuar hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Bosch süpürge servisi için tek yapmanız gereken Maltepe elektrik süpürgesi servisi şubemizi aramak. Donanımlı servis araçlarımız ile süpürgeleriniz için en hızlı çözümleri üretiyoruz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahip firmamız her zaman sizlerin yanında.

Adres : Tevfik Sağlam Caddesi No : 60 Maltepe / İstanbul