BaymakGaranti

Baymak Garanti Sorgulama

Baymak markası hem kombi hem klima hem de şofben üretiminde ülkemizdeki en kaliteli markalardan birisidir. Satın aldığınız Baymak marka ürünlerin garanti sorgulamasını yapmak ve garanti servisinden ücretsiz destek almak için yapmanız gerekenler var. Peki Baymak garanti sorgulama nasıl yapılır? Firmanın tüm ürünlerinde sökülmesi zor bir etiket vardır. Bu etiket üzerindeki seri numarayı 444 02 35 numaralı Baymak müşteri hizmetleri ile paylaşmanız durumunda garanti sorgulaması yapabilirsiniz. Ayrıca aynı numara üzerinden garanti kapsamındaki tüm Baymak cihazlar için ücretsiz servis talebi de oluşturabilirsiniz.

Cihazlarda bulunan etiket üzerinde silinme olmuş veya etiket yerinden sökülmüş ise Baymak seri no sorgulama nasıl yapacaksınız? Öncelikle seri numarası bilinmeyen cihazın faturasına ulaşmalısınız. Eğer faturaya ulaşamıyorsanız satın aldığınız bayi ile görüşerek geçmişe dönük fatura görüntüsü talep edebilirsiniz. Faturanın açıklama kısmında satın aldığınız ürünün seri numarasını göreceksiniz.

Baymak Kombi Garanti Sorgulama

Baymak kombi garanti sorgulama yapmak istiyorsanız kombinizin iç kısmında yer alan etiketin üzerinden seri numarasını almalısınız. Baymak genel merkez numarası olan 444 02 35’i arayarak bu seri numarayı paylaştığınızda size garanti bilgilerinizi vereceklerdir. Dilerseniz Baymak resmi web sitesinin yardım bölümünden de iletişim kurarak garanti sorgulayabilirsiniz.

Kombinizin seri numarası silinmiş veya yırtılmış ise fatura bilgilerinizi paylaşarak isminizden de garanti sorgulaması yaptırabilirsiniz. Baymak kombiniz hala garanti kapsamı içindeyse ücretsiz olarak teknik servis çağırabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

  • Baymak garanti süresi ne kadar? – Firma kampanya yapmamışsa standart garantiler 2 veya 3 yıldır.
  • Baymak kombi garantisi ne zaman başlar? – Kombinizi Baymak yetkili servisi kurup açılışını yaptıktan sonra garantiniz başlar.
  • Kombinin garantisi kaç yıl? – Kampanyalı garanti süreleri 10 yıl, standart garanti süreleri 3 yıldır.
  • 444 02 35 nerenin kodu? – Bu numara Baymak müşteri hizmetleri numarasıdır.