Baymak Garanti Sorgulama

Baymak kombi, klima, hidrofor, şofben, termosifon ve radyatörler fabrika çıkışı garantilidir. Garanti süresi Baymak ürünlerinde 2 senedir. Kampanyalara göre ek süre orijinal süre gibi gösterilir. Baymak ürünlerinizin garantisini öğrenmek için satın aldığınız bayiiden sorgulama yaptırabilirsiniz. Garanti satın aldığınız gün başlamaz servisin montajını yapıp garantisini imzaladığı gün başlar. Evraklarınızı kaybettiyseniz Baymak yetkili servisi arayarak istenilen bilgileri verdiğinizde veya seri numarasından sorgulama yaptırabilirsiniz. Garantili cihazlar için muhakkak yetkili servislerden destek almalısınız. Yetkili servis dışında cihazın onarımı veya parça değişimi cihazı komple garanti dışı bırakabilir. Bunun bilincinde olmanızda fayda var.

Baymak Klima Garanti Sorgulama
Baymak Kombi Garanti Sorgulama
Baymak Şofben Garanti Sorgulama
Baymak Termosifon Garanti Sorgulama

Baymak kombi ve klimanız garanti süresi içindeyken arıza yaparsa müdahale servis tarafından yapılmalıdır. Garanti sorgulamaları isim soy isim, telefon, adres, seri numarası ile sorgulama yapılır. Baymak garantili ürünleri için sitemizdeki Baymak servislerinden Yetkili servis olanları arayarak garanti destek talebinde bulunabilirsiniz.

Baymak kombi garanti süresi ortalama 2 yıldır. Fakat en son çıkan modellerde kampanya dahilinde 7 yıla kadar garanti bulunmaktadır. Garanti sürenizi öğrenmek için 444 02 35 numaralı Baymak genel merkezi arayabilirsiniz.