Zümrütevler Ariston Servisi

Zümrütevler Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına gün içinde teknik servis desteği sunuyor. Ariston servis firmamız tarafından onarımı yapılan tüm cihazlar 1 sene parça garantilidir. Garantili teknik servis hizmeti için bizi hemen arayın. Firma olarak tüm onarımları yerinde yapıyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ile eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz.

Ariston servisi olarak sunmuş olduğumuz bütün bakım ve onarım hizmetlerimizde bir yıl garanti süresi vermekteyiz. Bununla birlikte garanti kapsamında değişimini yapmış olduğumuz yedek parçaların her birisini orijinal yedek parça olarak kullanmaktayız. Bu yüzden Zümrütevler Ariston servisi olarak bizden hizmet alan bütün müşterilerimiz olası diğer arıza ve sorunlarda tekrar bizi tercih etmektedirler. Bu aşamada 7/24 çağrı merkezi sistemimizden faydalanarak cumartesi günleri bile çıkan arızalar noktasında yerinde onarım hizmetimizden faydalanmaktadırlar. Onarımını vermiş olduğumuz cihazlar olan fırın, buzdolabı, ankastre, ocak, çamaşır makinesi, buzdolabı, kurutma makinesi, kombi ve klimaların bütün arıza kodlarına hakim bir uzman ekip ile sorunun kısa sürede giderilmesini sağlamaktayız. Yaşanması muhtemel hafif ve orta derecedeki arızalar için aynı gün onarım hizmeti sunmaktayız. Ancak ağır arıza durumlarında cihaz ücretsiz servis hizmeti ile ana merkeze götürülmektedir ve bir haftadan daha kısa bir sürede cihaz tamir edilerek teslim edilmektedir. Teslim esnasında da ücretsiz servis ve kurulum gerçekleştirilmektedir. Tamir ola cihaz çalışır halde müşteriye teslim edilir.

Ariston Beyaz Eşya Servisi

Ariston onarım merkezi olarak sadece cihazın kendisine bağlı sorunlar için değil aynı zamanda da kullanıcı hatasına bağlı olan sorunlar içinde hizmet vermektedir. Böyle bir durumda Zümrütevler Ariston servisi olarak meydana gelen arızanın kullanıcı hatasından kaynaklandığını muhakkak müşteriye bildiririz. Böylece kullanıcı hatasına bağlı olarak arızaların yeniden meydana gelmesini engelleriz. Bu aşamada özellikle çamaşır makinelerine taşıyabileceği kilogram ağırlığından fazla çamaşır yüklenmesi kazanda sorunların yaşanmasına neden olabilir. Aynı şekilde çamaşır makinesi kullanılırken kalitesiz deterjanların kullanılması da bir süre sonra cihazın çamaşırları iyi yıkamasını engeller. Bunlara ek olarak kıyafetlerde unutulan peçete, tel toka, bozuk para ve buna benzer birçok küçük nesne makinenin giderini tıkar ve su boşaltılmasını engeller.

  • Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Ariston Buzdolabı Servisi
  • Ariston Derin Dondurucu Servisi
  • Ariston Fırın Servisi
  • Ariston Ocak Servisi

Yukarıdaki tüm Ariston marka cihazlar için Zümrütevler şubemizi arayarak hızlı ve garantili onarım desteği alabilirsiniz.

Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Ariston buzdolabı modellerinde en sık karşılaşılan arıza motor arızasıdır. Bunun başlıca sebebi buzdolabının ahşap dolap içinde gömülü olması ve motorun sürekli olarak sıcak ortamda çalışmasıdır. Bu durumda yapılması gereken motorun değişimidir. Ariston buzdolabı motor değişimi için Zümrütevler Ariston servisi arayarak gün içinde yaptırabilirsiniz. Profesyonel buzdolabı tamiri ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

Ariston buzdolabı soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, kapısı düşüyor, sigorta attırıyor veya koku yapıyorsa bu arızaların tümü için hemen arayın. Aynı gün içinde ve 1 yıl garantili olarak onarımını yapıyoruz.

Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Kalitesi ve şık tasarımları ile en çok tercih edilen markaların başında gelen Ariston’un tüm çamaşır makinesi modellerini yerinde tamir ediyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sizlere yerinde Ariston çamaşır makinesi tamir desteği sunuyoruz. Arızası ne olursa olsun bizi hemen arayın. Firmamız tarafından tamir edilen Ariston cihazlar 1 sene parça garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan Ariston çamaşır makinenizin aynı parçası arızalı ise parça değişimi ücretsiz yapılır. Farklı arızalarda servis ücreti alınmaktadır. Tamir fiyatlarımız son derece uygun ve parçaların hepsi orijinaldir.

Onarımını yapmış olduğumuz cihazlardaki kullanıcı hatalarına bağlı sorunlar giderildikten sonra cihazın nasıl kullanılması gerektiği müşteriye öğretilir ve sorunun tekrarlanmasını önüne geçilir. Aynı zamanda da sorun yerinde giderilerek bir an evvel yeniden kullanılabilir olması sağlanır. 

Ariston Kombi Servisi

Birçok teknik servis elemanı bilindik tamir yöntemleri ile cihazlara yaklaşırlar. Ancak her bir modelin ve cihazın kendisine özel arıza kodları vardır. Bu kodlar ise teknik ekibin eğitimli olması ile bilinebilen kodlardır ve kodların bilinmesi sorunun yerinde ve kısa süre içerisinde çözülmesini sağlar. Zümrütevler Ariston servisi olarak Ariston marka kombi modellerinin hepsinde yer alan kodlara hakim bir teknik servisimiz bulunmaktadır. Bununla birlikte çağrı merkezimizde bulunan ekibimizde kombilerdeki arıza kodlarının ne olduğunu bilmektedir ve müşteriye koda bağlı olarak meydana gelen arızanın ne olduğu bilgisine vermektedir. Böylece Zümrütevler Ariston servisi elemanının yardımıyla cihazındaki arızayı tanımlayabilen müşterimiz çağrı merkezi elemanımızın yönlendirmesi ile teknik ekip gelene kadar gerekli olan müdahaleyi rahatlıkla yapmaktadır. 

Sonuç olarak kodların doğru okunması ile birlikte aynı gün içerisinde gelen teknik ekip sorunun kısa süre içerisinde ortadan kalkmasını sağlar. Buna ek olarak kodların dorğu bilinmesi onarım hizmeti bedelinin de ne kadar olacağı noktasında müşteriye doğru bilgi verilmesini sağlamaktadır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir