Vestfrost Kurulum ve Montaj

Vestel markasının yan ürünü olan Vestfrost cihazlarınızın kurulumu ve montajı Vestel servislerine aittir. Sıfır aldığınız Vestfrost cihazların kurulumlarını kendiniz yapamazsınız. Aksi halde paketten çıkan üründe sorun olursa sorumluluk size aittir. Arıza garantiye girmez ve onarım bedeli ödemeniz gerekir. Vestfrost cihazlarınızın kurulumu ve montajı için Vestel yetkili servis firmalarından destek alabilirsiniz.

Vestfrost Ürün Kurulumu Ücretli mi ?

Vestfrost marka sıfır ürünlerin hiç birine kurulum için ücret ödemeyeceksiniz. Kurulumlar ÜCRETSİZDİR. Vestel firması Vestfrost marka tüm ürünleri açılımı, kurulumu ve garantisi için destek sunuyor. Size en yakın Vestel yetkili servis firmasını arayarak kurulum talebinde bulunabilirsiniz. Kurulum için gelen servise fatura göstermeniz yeterli olacaktır.

İnternetten Aldığınız Vestfrost Ürünler Nasıl Kurulacak?

İnternet üzerinden Vestfrost ürünlerini sipariş ettiğiniz zaman aynı anda Vestel servislerine kurulum talebi girin. İnternet siparişleri ortalama 2 iş günü içinde teslim oluyor. Sizde bu süre için Vestel servis firmalarından kurulum talep edebilirsiniz.