Vestel Küçük Ev Aletleri Servisleri

Vestel marka mikser, kettle, su ısıtıcı, çay makinesi, kahve makinesi, tost makinesi, ızgara makinesi, süt ısıtıcı, meyve sıkacağı, kıyma makinesi ve doğrayıcı gibi küçük ev aletlerini yetkili vestel servis firmalarına tamir ettirebilirsiniz. Aynı zamanda bu aletlerin tümü için ihtiyaç duyduğunuz tüm yedek parçaları Vestel yetkili servis firmalarından da tedarik edebilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, parçaları kırılan tüm Vestel küçük ev aletlerini Vestel yetkili servislerine dilerseniz kendiniz götürebilirsiniz. Peki Vestel küçük ev aletlerinizin garantisi devam ediyor mu? Vestel garanti sorgulama sayfasından garanti sürenizi öğrenebilirsiniz.

Vestel Mikser Servisi
Vestel Su Isıtıcı Servisi
Vestel Çay Makinesi Servisi
Vestel Kahve Makinesi Servisi
Vestel Tost Makinesi Servisi
Vestel Izgara Makinesi Servisi
Vestel Süt Isıtıcı Servisi
Vestel Meyve Sıkacağı Servisi
Vestel Kıyma Makinesi Servisi
Vestel Doğrayıcı Servisi

Vestel Yoğurt Makinesi Servisi

Garanti süresi içinde olan ve kullanıcı hatası olmadan çalışmasında problem olan tüm Vestel küçük ev aletlerinizi ücretsiz bir şekilde Vestel yetkili servis firmalarına tamir ettirebilirsiniz.

Vestel Kehribar Ütü Servisi

Vestel’in en son teknoloji buharlı ütüsü olan Kehribar için Vestel servislerinden onarım desteği alabilirsiniz. Ayrıca kırılan, kaybolan Kehribar ütünüzün aksesuarları için tüm şubelerden sipariş geçebilir veya şubelere giderek monte ettirebilirsiniz. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, kötü koku yayan, buhar vermeyen ütünüzü gün içinde tamir ettirmek için size en yakın servis şubesine gidebilirsiniz. Vestel ütülerin servisleri hakkında bilgi almak için 0850 222 41 23 numaralı çağrı merkezini hemen arayın.