Vestel Garanti Süresi Sorgulama

Vestel yerli bir marka olup üretimini ülkemizde yapmaktadır. Beyaz eşya, klima ve elektronik cihazlar üretimi yapmaktadır. Beyaz eşya ve elektronik konusunda oldukça iddialı ve dünyaya ürün satar konuma gelmiştir.

Vestel ürünlerini alırken standart olarak beyaz eşya cihazlarında garanti süresi 3 YIL elektronik cihazlarda ise 2 YIL dır. Fakat aldığınız zamana göre kampanyadan dolayı tarihler değişebilir. Peki garanti süresini nasıl öğrenirsiniz? Vestel cihazlarınızın garanti süresi ile ilgili bilgi almak için Vestel merkezi arayarak çağrı merkezinden cihazınızın seri numarası ile sorgulama yaptırabilirsiniz. Sorgulama sonucuna göre merkezden servis kaydı bırakabilirsiniz.

Cihazın üzerinden seri numarası silinmişse nasıl garanti sorgulaması yapılır? Cihazı satın aldığınız bayii iletişim bilgileri varsa oradan evrakları çıkartabilirsiniz. Eğer bu da mümkün değilse yine merkezi arayarak fatura adres ve bilgilerinize göre kayıt yine çıkartılır.

Vestel Venüs Garanti Süresi Sorgulama

Vestel Venüs cep telefonu mu kullanıyorsunuz? Peki telefonunuzun garantisi var mı? Daha önce hiç yetkili servislerde tamir görmüş mü? tüm bu soruların cevabını Vestel venüs garanti sorgulama yaptırarak öğrenebilirsiniz. Vestel telefon garanti sorgulama yapmak için artık her şeyi biliyorsunuz.

Vestel Garanti Sorgulama Nasıl Yapılır?

O kadar basit bir yolu var ki! Vestel.Com.Tr adresine girerek canlı destek bölümünden size anında cihazınızın garantisi var mı yok mu bilgi veriyorlar. Bunun için tek yapmanız gereken cihazın seri numarasını bilmek!

Vestel Garanti Uzatma

Vestel marka cihaz aldınız standart garanti süresinin uzatmak istiyorsunuz. Bunun için tek yapmanız gereken kuruluma gelen servisten ek garanti evrakı satın almak. Ek garanti fiyatları 2019 yılından %100 zamlandı. Ortalama cihazına göre değiştiği için net bir şey söylemek zor ama 400 ile 600 lira arası ek ödeme yaparak Vestel garanti uzatma yapabilirsiniz.

Vestel Tv Garanti Süresi

Vestel, Regal ve Seg marka cihazların garantisini Vestel yetkili servisleri imzalıyor. Peki Vestel tv garanti süresi kaç yıl? Vestel elektronik cihazlarına 2 sene garanti veriyor. Fakat ek ücret ile ek garanti yaptırabilirsiniz. Vestel tv garanti sorgulaması yapmak için Vestel yetkili servis firmalarından veya Vestel çağrı merkezinden destek alabilirsiniz.

Vestel Çamaşır Makinesi Garanti Süresi

Vestel firması çamaşır makinelerine 2 veya 3 yıl garanti veriyor. Bu garanti süreleri cihazın modeline göre değişiyor. Genelde 3 yıl üzerinden baz alabilirsiniz. Vestel çamaşır makinesi garanti süresi devam ediyor mu öğrenmek için cihazın seri numarasından sorgulama yapabilirsiniz.

Seg Tv Garanti

Seg marka televizyonlarınız için bildiğiniz gibi Vestel servis firmalarına ulaşmalısınız. Bir çok markanın servisliğini yapan Vestel, SEG kullanıcılarına da teknik servis hizmeti veriyor. Garanti süresi içinde olan Seg marka televizyonlarınızın arıza, onarım, bakım ve kurulum işlemlerini Vestel servislerini arayarak yaptırabilirsiniz. Seg televizyon garanti süresi 2 yıldır. Garanti süresi içinde herhangi bir arıza durumunda ücretsiz Vestel servis şubelerinden destek alabilirsiniz. Bunun için aramanız gereken çağrı merkezi numarası 0850 222 41 23.

3 Replies to “Vestel Garanti Süresi Sorgulama

  1. Merhaba çamaşır bulaşık makineleri min garanti süresi ne kadar kalmış

Comments are closed.