Televizyon Servisi

Televizyonunuz çalışmıyor mu? Sizlere aynı gün içinde televizyon tamiri hizmetleri veriyoruz. Teknoloji gelişti tüm elektronik cihazlar gibi televizyonlar da inceldi ve hassaslaştı. Tabiri caiz ise incindiler. Bu incinmeler daya dayanıksız ve çabuk bozulur hale getirdi. Bizler donanımlı servis araçlarımız ve uzman teknisyen kadromuz ile sizlere yerinde çözüm üretmeye çalışıyor. Fakat televizyonlar, beyaz eşyalar gibi kolay sökülmez. Derin arızalarda tüm vidaları sökmek gerekir ve evinizde bu mümkün değildir. Bu gibi durumlarda televizyonunuzu atölyeye alıyoruz fakat en geç bir hafta içinde teslim ediyoruz.

Televizyon Ekranı Değişimi

Hemen hemen her marka kendisine ait bir panel üretti ve eskisine göre panelleri daha büyük daha ince yapmaya başladı. Peki bu panel yani televizyon ekranı kırıldı ise ne yapacaksınız? Tüm imkanlarımız ve yedek parça stoklarımız sayesinde tüm televizyon markaları için televizyon ekran değişim hizmeti veriyoruz.

Televizyon Aksesuarları

Televizyonunuzun markası veya modeli ne olursa olsun tüm aksesuar, kumanda ve montaj aparatlarını aşağıdaki servislerden tedarik edebilirsiniz. Her bir televizyon üretici en az 10 yaşına kadar ürettiği televizyona yedek parça bulundurmakta zorunlu tutuluyor. Televizyon servisi şubelerinin tamamından dilediğiniz zaman model belirterek yedek parça sipariş edebilirsiniz.

Lg Televizyon Servisi

Şık tasarımı ve dayanıklılığı ile bilinen LG marka televizyonlar için onarım, bakım, montaj ve aksesuar desteği almak istiyorsanız 444 65 43 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterli olacaktır. Lg televizyon kurulumu sıfır ve kutulu cihazlar için ücretsizdir. Fakat duvara monte ettirmek istediğinizde ekstra aparat ve montaj hizmeti yansıyacaktır.

Beko Televizyon Servisi

Beko televizyon arızaları, kurulumu ve yedek parçaları için genel merkezi aramanız gerekmektedir. Servis bildiriminde bulunurken cihazın fatura bilgileri veya seri numarası gerekecektir. Eğer fatura bilgileri yoksa cihazın yanındayken 444 0 888 numaralı çağrı merkezini arayarak seri numarasını söylemeniz yeterli olacaktır. Çalışmayan, ekranı kırılan, ses vermeyen tüm Beko tv modelleri için tek numara ile işlem yapabilirsiniz.

Vestel Televizyon Servisi

Çalışmayan Vestel televizyonunuz için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm Vestel cihazlara yerinde onarım desteği veriyoruz. Görüntü gelmeyen, sesi çıkmayan Vestel televizyonu tamir ettirmek için doğru yerdesiniz.

Profilo Televizyon Servisi

Uzun zamandır televizyon üretimi konusunda girişimde bulunmayan fakat zamanında en çok satan markalardan biri olan Profilo’nun tüm modelleri için televizyon servisi hizmeti veriyoruz. Yaşadığınız teknik sorunlara gün içinde çözüm bulmak, Profilo televizyonunuzu tekrar gün içinde kullanabilmek için bizi hemen arayın.

Regal Televizyon Servisi

Regal marka televizyonunuzun tamiri, bakımı ve kurulumu için Regal yetkili servisi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Regal marka televizyonlar için servis numarası 0850 222 41 23.

Grundig Televizyon Servisi

Arızalı Grundig televizyonlarınız için servis hizmetleri sunan Grundig firmasına 444 0 888 numaralı telefondan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Televizyon tamiri, televizyon kumandası ve panel değişimi gibi işlemleriniz için hızlı ve kesin çözüm.

Samsung Televizyon Servisi

Hiç şüphesiz en kaliteli tv markalarından biri Samsung’tur. Peki Samsung televizyon arızaları için Samsung servisine nasıl ulaşacaksınız? Bildiğiniz gibi çoğu firma farklı alanlardaki servislerini ayrı lokasyonlarda konumlandırıyor. Size en yakın Samsung televizyon servisi için 444 77 11 numaralı telafonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

Tuzla Televizyon Servisi

Tuzla ilçesinde ikamet eden televizyon kullanıcıları markası veya modeli ne olursa olsun servisimizi arayarak servis talebinde bulunabilir.

Sancaktepe Hi-Level Televizyon Servisi
Sultanbeyli Vestel Televizyon Servisi
Pendik Vestel Televizyon Servisi
Vestel Televizyon Servisi