Suadiye Buderus Servisi

Suadiye Buderus servisi, Buderus cihazlarınızın tüm teknik sorunlarını aynı gün içinde gidermek ve bakımlarını yaptırmak için Suadiye servisimizi arayarak tamir desteği alabilirsiniz. Hızlı bir çözüm sunan servisimizde yapılan onarımlara 1 sene garanti veriliyor. Garanti süresi içinde yer alan cihazların aynı parçalardan arızalanması durumunda ücretsiz onarım yapılmaktadır.

Buderus Klima Servisi

Buderus klimanız soğutmuyor mu? Sıcak yaz günlerinde klimanızın sorunsuz bir şekilde çalışması için Suadiye Buderus servisi arayabilirsiniz. Buderus klima tamirinde son derece tecrübeli kadromuz ile sizlerin tüm sorunlarına pratik, kalıcı, garantili çözümler üretiyoruz. Arızası ne olursa olsun klimanızın sökümü gerekmez ve tek seferde onarımı yerinde yapılır.

Suadiye servisi olarak tüm klima modelleri için periyodik bakım hizmetleri de sunuyoruz. Klimanıza yılda bir kere bakım yaptırmanız gerekiyor. Bu bakım işlemi sayesinde hem klimanızın ömrünü uzatır hem de daha az elektrik yakmasına yardımcı olursunuz. Titiz bir klima bakımı için bizleri aramanız yeterli.

1 Yıl Garantili Buderus Servisi

Modeli, yılı ne olursa olsun servis olarak tüm onarımını yaptığımız Buderus cihazlara 1 sene garanti veriyoruz. Buderus kombi ve klimalarınız için garantili onarım hizmeti almak istiyorsanız servisimizi hemen arayın. Garanti süresi içinde aynı parçanın arızalanmasında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Garanti belgesi işlem bitiminde sizlere imzalı olarak verilecektir. Garantili Buderus teknik servisin adresi Suadiye Buderus servisi firmamızdır.