Şerifali Altus Servisi

Şerifali Altus servisi, Ümraniye genelinde beyaz eşya teknik servis hizmetleri sunuyor. Arızalı cihazlarınızı uygun fiyata tamir ettirmek istiyorsanız bizi hemen arayın. Firmamız eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahiptir. Bu sayede onarımları yerinde yapıyor ve cihazlarınızı taşımıyoruz. Cihazlarınızın zarar görmeden yerinde tamir edilmesini istiyorsanız bizi hemen arayın. Şerifali şubemiz haftanın 7 günü teknik servis hizmeti sunuyor. Beyaz eşyalarınızın yanı sıra Altus marka kombi ve klimalar için de servisimizden servis destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bozuk bir buzdolabı, çalışmayan bir çamaşır makinesi, günlük programınızı alt üst eder. Bu nedenle acil beyaz eşya tamircisine ihtiyacınız olacaktır. Şirketimiz, bu kategoride işin uzmanı personellerden oluşan servis ekibiyle hizmet vermektedir. Şerifali Altus servisi telefonlarımızı kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus cihazların tamirinde tecrübeli kadromuz ile buzdolabı modelleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir çözüm için hemen arayın. Şerifali Altus servisi ilçe geneline gün içinde geliyor. Geç saatlere kadar servis desteği sunan firmamız haftasonu için nöbetçi ekipler ile destek veriyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm Altus buzdolabı modelleri için servisimizi arayarak tamir hizmeti alabilirsiniz. Buzdolabı onarımlarına 1 yıl parça garantisi veriyoruz.

Beyaz Eşyalarınız Profesyonellere Emanet

Hayatımızın normal bir seviyede devam edebilmesi için, hayatımızı kolaylaştıran servis hizmeti, zorunlu bir ihtiyaçtır. Özellikle hayatımızın olmazsa olmazı olan beyaz eşyaların, profesyonel Şerifali Altus servisi hizmetine ihtiyacı vardır.

Servis Hizmeti İçin Bizi Arayın

Hayatımızın zorunlu cihaz kategorisinde yer alan beyaz eşyalar, etkili servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Firmamızın deneyimli eleman kadrosu, bir telefon kadar yakın size. Yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizi aramak ve randevu almaktır.

Hizmet programımızın genel özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  1. Ekibimizi oluşturan elemanlar işini meslek edinmiş ustalardan meydana gelmektedir.
  2. Elemanlarımızın her biri sertifikalıdır. Teorik ve pratik bilgiye sahiptir.
  3. Servis hizmetimiz yedek parça destekli gerçekleşmektedir. Elemanlarımız, 7/24 yedek parça destekli servis hizmeti sunmaktadır.
  4. Her bir müşteri için belli bir servis süresi tayin ediyoruz. Bu nedenle servisimiz pratik çözüm seçeneğine sahiptir.
  5. Servis ekibimiz, dört mevsim aynı performansa sahiptir.

Servis konusunda çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, istediğiniz zaman adresinize eleman göndermektedir.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Deneyimli elemanlarımız, bozulan beyaz eşyalarınızı kısa sürede tamir ederek, Şerifali Altus servisi, hayatınıza kaldığınız yerden devam etme imkanı sunmaktadır. Fırın, ocak, buz dolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi, servis hizmetinin en önemli konusudur.

Tamirci Olmayanlara Beyaz Eşyanızı Teslim Etmeyin

Elektronik özelliğe sahip profesyonel beyaz eşyalar, her zaman sertifikalı ve güvenilir tamir hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Özellikle tamirci olmayan kişiler, cihazlarınıza zarar verebilir. Kullanım kalitesini maksimum seviyede tutmak için, beyaz eşyalarınızı uzman servis ekiplerine teslim etmeniz gerekir.

Elemanlarımız, istediğiniz saate randevu işlemi gerçekleştirmektedir. İş çıkışı veya tatil günlerinde beyaz eşya tamiri gerçekleştiriyoruz. Ayrıca acil tamir işlemi için de bizi aramanız yeterlidir. En kısa sürede adresinize gelerek beyaz eşyalarınızı kullanılabilir bir şekilde teslim ediyoruz.