Maltepe Finlux Servisi

Maltepe Finlux servisi, sizlere yerinde ve garantili Finlux teknik servis hizmetleri sunuyor. Hızlı ve kalıcı çözümler için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran tüm Finlux cihazlar için Maltepe servisimizi hemen arayın.

Maltepe Finlux Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi arızalarını yerinde onaracak ekipman ve yedek parçalara sahibiz. Profesyonel bir tamir desteği almak, arızalı cihazı aynı gün içinde tamir ettirmek ve işlem sonrasında garanti desteği için Maltepe şubemizi hemen arayın. Maltepe Finlux servisi şubemizde çalışan beyaz eşyacı ustalarımızın her biri konusunda uzman kişilerdir. Bu sayede her arıza servisimiz tarafından hızlıca çözülür.

Maltepe Finlux Çamaşır Makinesi Servisi

maltepe finlux servisi

En sık karşılaştığımız çamaşır makinesi arızası cihazın sıkmada aşırı ses yapmasıdır. Bunun bir çok sebebi var fakat en yaygın olan amortisör arızalarıdır. Eğer cihazın amortisörleri özelliğini yitirmiş ise sıkmada ses, sallantı ve gürültü yapabilir. Maltepe Finlux servisi olarak ses yapan tüm çamaşır makineleri için yerinde onarım hizmetleri veriyoruz. Hızlı ve kalıcı çözüm için bizi hemen arayın.

Servisimiz tüm onarımlar için garanti vermektedir. Garantili parça değişimi, çamaşır makinesi onarımı veya bakım yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz yedek parçalar ile en hızlı çözümleri biz sunuyoruz.