Küçükyalı Arçelik Servisi

Küçükyalı Arçelik servisi, siz değerli Maltepe ilçe sakinleri için Arçelik teknik servis hizmeti veriyor. Arızalı tüm Arçelik cihazlarınızın aynı gün içinde tamir edilmesi için Küçükyalı servisimizi arayarak özel teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Firma olarak yaptığımız tüm onarımlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Arçelik servisi için bizi hemen arayın.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Arçelik çamaşır makinesi modelleri için aynı gün içinde tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Arçelik teknik servis için bizi hemen arayın. Sizlere gün içinde ve yerinde onarım hizmetleri sunuyoruz. Çalışmayan Arçelik çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirmeniz mümkün. Bunun için tek yapmanız gereken Küçükyalı Arçelik servisi aramak. Donanımlı teknik servis araçlarımız ve işinin ehli teknisyen kadromuz ile haftanın 7 günü yanınızdayız.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor ise içindeki yiyeceklerin bozulmaması için servis gelene kadar dolabın kapağını kapalı tutmanız gerekiyor. İçine sıcak hava girmediği sürece ortalama 1 gün boyunca yiyeceklerinizi koruyacaktır. Derin dondurucular için bu süre 3 güne kadar çıkmaktadır. No-frost tüm Arçelik buzdolabı modelleri için işlemlerin hepsini yerinde yapıyoruz. 1 yıl garantili Arçelik buzdolabı tamiri için Küçükyalı Arçelik servisi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Arçelik buzdolabı motor değişimi dahil tüm ağır işlemler için dolabınızı taşımadan yerinde onarım yapıyoruz. Firmamız tarafından değiştirilen tüm yedek parçalar 1 sene garantilidir.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Şık tasarımları sayesinde ev hanımlarının gözdesi olan Arçelik bulaşık makineleri için tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Küçükyalı Arçelik servisi olarak bulaşık makinelerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın su kaçırmasıdır. Genellikle su giriş ve çıkış bağlantılarından kaçıran Arçelik bulaşık makineleri için yerinde çözümler üretiyoruz. 1 yıl garantili Arçelik bulaşık makinesi tamiri için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.