Kaynarca Profilo Servisi

Kaynarca Profilo servisi, uzman teknisyenleri ile siz değerli Pendik ilçe sakinlerine Profilo beyaz eşya ve klima servis hizmetleri sunuyor. 1 yıl garantili ve kaliteli onarım için Kaynarca şubemizi hemen arayın. Haftanın 7 günü servis desteği sunuyoruz. Eski yeni bütün Profilo modellerini tamir edecek ekipman ve yedek parçaya sahibiz. Servisimiz bünyesindeki teknisyenlerin her biri işinin ehli ve son derece tecrübeli kişilerdir.

Kaynarca Profilo Beyaz Eşya Servisi

Profilo beyaz eşyalarınız çalışmıyor, ses yapıyor, sigorta attırıyor, sallanıyor, soğutmuyor veya koku yapıyorsa bizi hemen arayın. Kaynarca Profilo servisi bünyesindeki tecrübeli beyaz eşya tamir ustaları ile aşağıdaki tüm cihazların onarımlarını yapıyor.

  • Profilo çamaşır makinesi servisi
  • Profilo bulaşık makinesi servisi
  • Profilo buzdolabı servisi
  • Profilo ocak dönüşümü
  • Profilo fırın servisi

Profilo Buzdolabı Soğutmuyor

Profilo buzdolabınız soğutmuyor ise yapmanız gereken buzdolabının kapısında buzlanma var mı yok mu kontrol etmektir. Eğer buzdolabınızın kapısında buzlanma yapıyorsa cihazın kanalları tıkanmış demektir. Hava sirkülasyonu olmazsa soğutma zayıflar. Buzlanma yok ise sonrasında cihazın arkasındaki motoru kontrol edebilir soğuk mu diye bakabilirsiniz. Eğer buzdolabınızın motoru soğuk ise çalışmadığı anlamına gelir ve soğutmaz. Eğer aşırı sıcak ve soğutmuyorsa gaz ile sorunu olabilir. Aslında Profilo buzdolabı arızalarında son kullanıcının yapabileceği çok fazla bir işlem olmadığı için servis çağırmak ve sorunu en hızlı şekilde çözmek en doğrusu olacaktır. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan onarımının yapılması için Kaynarca Profilo servisi hemen arayın.

Kaynarca Profilo Klima Servisi

Profilo marka split tüm klimalar için servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Cihazınızın teknik sorunlarını bizimle paylaşarak en kısa zamanda çözülmesini sağlayabilirsiniz. Profilo klimanız soğutmuyor, ses yapıyor, koku yapıyor veya sigorta attırıyor ise tüm bu sorunların kısa zamanda çözülmesini sağlıyoruz.

  • Profilo klima teknik servis
  • Profilo klima yıllık bakım
  • Profilo klima montaj ve de-montaj