Hi Level Televizyon Kurulumu

Hi Level televizyonlar özellikle büyük market zincirlerinden en çok satış rakamına ulaşan televizyon markasıdır. Hi Level marka televizyonlar için ülkemizde servis, bakım ve montaj hizmetlerini Vestel yetkili servis firmaları sağlamaktadır. Satın aldığınız hi level televizyon kurulumu için size en yakın Vestel yetkili servisi arayabilirsiniz.

Hi Level Televizyon Garanti Sorgulama

Hi Level televizyonlar fabrika çıkışı 2 yıl garantilidir. Garanti süresi içinde arızalanan Hi Level televizyon kullanıcı hatasından dolayı arızalanmış ise ücretli servis desteği alıyorsunuz. Bunun dışında arıza var ise Vestel yetkili servisler sizlere en hızlı şekilde ve ücretsiz hi level televizyon tamir hizmeti veriyor. Hi level televizyon garanti süresi sorgulama için Vestel çağrı merkezi arayarak cihazın seri numarasını söylemeniz yeterli. Eğer garanti evraklarınız duruyorsa cihazın servis tarafından kurulduğu tarihten itibaren 2 yıl garantisi vardır.

Hi Level Televizyon Kurulumu Ücretli mi?

Hi Level televizyonlar Vestel garantisi altındadır. Sıfır olarak satın aldığınız Hi Level televizyon kurulumu için Vestel servis firmalarına başvurduğunuz zaman size gelen ekip cihazın kutu açılımı ve çalışır hale getirilmesi için herhangi bir ÜCRET TALEP ETMEZ. Fakat Hi level televizyon duvara asma aparatı isterseniz bu aparat ve yapılacak olan montaj işlemi ücretlidir.