Güzelyalı Beko Servisi

Beyaz eşyalarla haşır neşir bir hayatımız var ve onlarsız hiç bir iş yapamıyoruz. Bu denli hayatımıza giren bu cihazlar arızalandığı zaman adeta felç geçirmiş gibi oluyoruz. Güzelyalı Beko servisi firmamız, bu değerli eşyaları en iyi şekilde tamir edip teslim etmektedir. Buz dolabı modellerinden, bulaşık makinesi modellerine kadar onlarca çeşit beyaz eşyayı kolaylıkla tamir ediyoruz.

Güzelyalı Beko Kombi Servisi

Bir çok kombi markası ile kıyasıya yarış halinde olan Beko’nun ekonomik ve teknolojik modelleri büyük avantaj sağlıyor. Her ne kadar sorunsuz kombiler üretse de arıza kaçınılmaz bir durumdur. Sizin de Beko kombiniz sıcak su vermiyor, petekleri ısıtmıyor veya hiç çalışmıyor ise Güzelyalı Beko servisi arayarak Beko kombi tamiri talebinde bulunabilirsiniz.

İş Programınız Aksamasın

Ofiste, dükkanda, evde, yurtta ve benzeri birçok mekanda en önemli ihtiyaç olan beyaz eşyalar, iş hayatımızı doğrudan etkilemektedir. Beyaz eşyalar arızalandığı zaman iş programımız ve günlük hayatımız bir anda kesintiye uğramaktadır. Kesintiye uğrayan iş hayatımız, bizim için büyük bir problemdir. Bu nedenle işini hızlı bir şekilde yapan Güzelyalı Beko servisi ekiplerine ihtiyacınız olacaktır. Elemanlarımız, deneyimli ve tecrübeli oluğu için beyaz eşya tamir işlemini tam vaktinde gerçekleştirmektedir.

Neden İşinin Profesyoneli Tercih Edilmektedir?

Her geçen gün hızlanan iş dünyası ve sosyal hayat, işinin ehli ekiplere ihtiyaç duymaktadır. Servis işlemlerinde de durum aynıdır. Her geçen gün beyaz eşya teknolojisi gelişiyor ve yeni modeller piyasaya çıkıyor. Bu modellerin Güzelyalı Beko servisi tamir işlemi de zorlaşıyor. Firmamızın deneyimli personelini bu konuda eğitiyoruz. Yeni çıkan bir modeli hemen inceliyoruz ve tamir işlemleri konusunda ekibimize gerekli eğitimi veriyoruz.

Yirmi Dört Saat Hizmet

Bu sektörde en büyük sıkıntı müşterinin müsait zamanıdır. İş çıkışı, akşamdan sonraki zaman dilimi ve tatil günleri, genellikle tercih edilen zaman dilimleridir. Çoğunluk genellikle bu vakitleri tercih ettiği için ekibimiz zorlanmaktadır. Her bir müşteri için zaman ayırmak zorlaşıyor. Şirketimiz bu konuda tecrübeli elemanlarla çalışmaktadır. Elemanlarımız hızlı çalışan ve güvenli tamir işlemi gerçekleştiren kişilerden oluşmaktadır.

Yedek Parça Gerekirse Ne Yapmak Gerekir?

Beyaz eşyanızı tamir eden ekiplerimiz, tamir esnasında yedek parça gerektiği zaman, gerekli parçaları araçta hazır bekletmektedir. Gerektiğinde sizin onayınızı alarak montaj işlemi gerçekleştiriyoruz. Yedek parça montajında;

  1. Öncelikle müşteri onayı alınmaktadır.
  2. Modele uygun yedek parça temin edilmektedir.
  3. Parçalar bir yıl garantili montajlanmaktadır.

Servisimiz cihazı kullanılabilir bir şekilde teslim etmektedir.