Göztepe Arçelik Servisi

Göztepe semtinde ikamet eden Arçelik kullanıcılarına teknik servis hizmeti veriyoruz. Arçelik marka tüm cihazların onarımlarını 1 yıl garantili olarak yapıyoruz. Servisimiz Arçelik çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, kombi, klima ve elektrik süpürgesi cihazları için onarım desteği veriyor.

HEMEN ARA, 0216 366 39 26

Arçelik çamaşır makinem yürüyor.

Servisime en çok başvuru sallanan hatta yürüyen çamaşır makineleri için geliyor. Çamaşır makineleri ayak ayarı yoksa tabiri caiz ise gezer. İçindeki çamaşırların ıslanması ile kazanın ağırlığı artar. Sıkmada kazan en hızlı devirde döner ve yükten dolayı sallanır. Ayak ayarı olmayan Arçelik çamaşır makinesi ağırlığın etkisiyle hareket etmeye başlar. Bu durumda yapılması gereken çok işlem vardır. İlk olarak ayak ayarı, yay ve amortisör kontrolü, kazan rulman grup değişimi yapılmalıdır. Tüm bu işlemlerin yapımı ve arızalı parçanın tespiti için Göztepe arçelik servisi hemen arayın.

Arçelik bulaşık makinesi temiz yıkamıyor.

Arçelik bulaşık makineleri ısıtmadığı zaman temiz yıkamaz. Bulaşık makineleri çalışma prensipleri gereği sıcak suyu basınç ile bulaşıklara püskürtür. Eğer sıcak su olmazsa bulaşıklar temizlenmez. Arçelik bulaşık makinesi ısıtma aparatlarının değişimlerini yerinde yapıyoruz. Sensör, rezistans ve anakart değişimlerini aynı gün içinde yapıyoruz.

Buzdolabım neden koku yapıyor?

Buzdolabı soğutması durduğunda ortalama 8 saat içindeki yiyecekleri korur. Eğer 8 saat içinde müdahale edilmez ise içindeki yiyecekler bozulur ve kalıcı bir kokuya neden olur. Buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan onarımını yaptırmak için Göztepe Arçelik Servisi şubemizi arayarak hızlıca servis talep edebilirsiniz. Ayrıca koku yapan buzdolabınızın en hızlı şekilde kokudan kurtulması için servisimize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.