Fakir Garanti Süresi Sorgulama

Fakir marka küçük ev aletlerinizin garantisi var mı yok mu biliyor musunuz? Tüm Fakir küçük ev aletlerinin 2 yıl garantisi vardır. Fakat bu tarz küçük cihazların evrakları genelde kaybedilir. Bu yüzden kullanıcıların çoğu garantisi var mı yok mu bilmeden cihazlarını herhangi bir tamirciye tamir ettirerek masraf ederler. Bu durumda kalmamak için cihazlarınızın evraklarını saklayın. Kutularını saklamanıza gerek yok. Kutuları değişim için saklamak istiyorsanız saklayın. Aksi taktirde arıza için sadece küçük garanti kağıtları yeterlidir. Ayrıca satın alırken garanti kağıdını kaşeletmeyi unutmayın. Kaşe vurulması şart. Eğer bu garanti kağıdını kaybetmiş iseniz yapmanız gereken Fakir yetkili servislerini aramak. Eğer fakir bölge yetkili servisleri garantinizi bilmiyorlarsa Fakir genel merkez telefonunu arayarak yardım alabilirsiniz. Genel merkez bu konuda size yardımcı olacaktır. Fakir bir çok bölge şubesi olan kaliteli bir markadır. Arızalı Fakir garantili cihazınızı tamir ettirmek için dilerseniz sitemize kayıtlı Fakir servis şubelerini arayabilirsiniz veya Fakir genel merkezden adres alabilirsiniz.

Fakir cihazlarınızın onarımını size en yakın şubelerden yaptırın. Arıza tekrarı olması durumunda tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız. Fakir cihazlarınızın garanti süreleri hakkında detaylı bilgi alırken arızanın garantiye girip girmeyeceğini de öğrenebilirsiniz. Eğer cihazınız darbe sonucu bozulmuşsa bu garantiye girmez. Garanti hakkında tüm bilgileri Fakir yetkili servislerinden alabilirsiniz.

One Reply to “Fakir Garanti Süresi Sorgulama”

  1. 18 Aralık 2018 tarihinde Bim kampanyasından Blender aldım.Çalışma butonunda ufak bir sorun oldu.Garanti belgesini buldum Bim kaşelememiş. Kaşe için Bim e gittim 28.10.2020 tarihinde kaşeleyip tarih attılar.Bakırköy teknik servis bandrolun 2017 tarih li olduğunu tamir edemiyeceklerini birdirdiler.Fakir firmasının bir Alman firması olduğumu sanmıştım.Yanılmışım.

Comments are closed.