Elektronik Kart Tamiri

Elektronik kart tamiri konusunda uzman elektronikçi ustalarımız ile tüm marka ve model cihazların kartlarını tamir ediyoruz. Yeni kart alarak büyük masraflara girmek istemiyorsunuz servisimizi arayarak elektronik kart tamiri yaptırabilirsiniz.

Kargo ile Kart Tamiri

Arızalı elektronik kartınızı iyi bir kutulama ile aşağıdaki adrese gönderin. Kutu içerisinde bir kağıda arızanın ne olduğunu ve size ait iletişim bilgilerini yazarsanız en kısa sürede sizlere kartınızı tamir edilmiş bir şekilde kargo ediyoruz. İşlemlerin hepsi faturalıdır. Faturanız kargo içinde yer alacaktır.

Adres: Altıntepe Mahallesi Tevfik Sağlam Caddesi No : 60 Dükkan : 1 Maltepe / İstanbul

Kargo ismi : Bayraktar Teknik Servis

Whatsapp : 0532 205 10 41

Arçelik Elektronik Kart Tamiri

arçelik elektronik kart tamiri

Arçelik cihazlarınızın tümü için elektronik kart tamir hizmeti veriyoruz. Arçelik çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, kombi ve klima modellerinin tamamı için elektronik kart onarım desteği sunuyoruz.

Siemens Elekronik Kart Tamiri

Siemens marka tüm cihazların kartlarını tamir ediyoruz. Sıvı teması olan, yüksek voltaj gelen tüm Siemens elektronik kartları için bizden destek alabilirsiniz. İşinin ehli ustalarımız ile her zaman sizlerin yanındayız.

  • Siemens çamaşır makinesi elektronik kart tamiri
  • Siemens bulaşık makinesi elektronik kart tamiri
  • Siemens kurutma makinesi elektronik kart tamiri
  • Siemens buzdolabı elektronik kart tamiri
  • Siemens klima kart tamiri

Ankara Elektronik Kart Tamiri

Ankara’da ikamet eden beyaz eşya, kombi ve klima kullanıcıları yaşadıkları elektronik kart arızalarına ekonomik çözüm için bizleri arayabilir. Servisimize elektronik kartlarınızı kargo edebilir ve hızlı onarım yaptırabilirsiniz.