Edirne Kumtel Servisi

Edirne Kumtel Servisi

Edirne’de ikamet eden Kumtel kullanıcıları için teknik servis hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili onarım desteği veriyoruz. Garantili Kumtel cihazlarınızın onarımı için Kumtel yetkili servis firmalarından destek almanız gerekiyor. Tüm Kumtel cihazların 2 yıl garantisi vardır. Garanti süresi içinde arızalanan tüm Kumtel cihazların onarımlarını ücretsiz bir şekilde Kumtel yetkili servis şubelerine giderek tamir yaptırabilirsiniz. Fakat garanti belgelerinizi yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Kırılan, sıvı teması olan veya yüksek voltaja maruz kalan Kumtel cihazlara garantiden işlem yapılmaz.

Edirne Kumtel Soba Servisi

Kumtel marka tüm elektrikli ısıtıcıların camlarını değiştiriyoruz. Kırılan UFO ısıtıcıların cam değişimi için bizi hemen arayın. Ayrıca Kumtel marka ısıtıcıların rezistans değişimlerini de yapıyoruz. Edirne Kumtel servisi olarak Edirne ilinde ikamet eden herkese garantili ısıtıcı tamir hizmetleri veriyoruz. Servisimiz dilediğiniz zaman arayarak teknik bilgi alabilirsiniz. Kumtel ısıtıcınız sigorta attırıyor, tam ısıtmıyor veya sigorta attırıyorsa bizi şimdi arayın. 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Edirne Kumtel Isıtıcı Servisi
Edirne Kumtel Soba Servisi
Edirne Kumtel Ocak Servisi
Edirne Kumtel Davlumbaz Servisi
Edirne Kumtel Aspiratör Servisi
Edirne Kumtel Fırın Servisi

Kumtel markasına ait tüm cihazların en uygun fiyata onarımı için Edirne şubemizi hemen arayın. Tüm Kumtel cihazların onarımlarına 1 sene garanti veriyoruz.

Enez Kumtel Servisi
Havsa Kumtel Servisi
İpsala Kumtel Servisi
Keşan Kumtel Servisi
Lalapaşa Kumtel Servisi
Meriç Kumtel Servisi
Süloğlu Kumtel Servisi
Uzunköprü Kumtel Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir