Çengelköy Profilo Servisi

Çengelköy Profilo servisi, Üsküdar ve civarında ikamet eden Profilo kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Arızalı Profilo cihazlarınızın aynı gün içinde tamirini istiyorsanız Çengelköy şubemizi hemen arayın. Servisimiz bölgedeki en eski beyaz eşya tamir firmalarından biridir. Bu sayede cihazınız ne kadar eski olursa olsun yedek parça temini ve onarımını yapabiliyoruz. Profilo marka beyaz eşya ve klimalarınızın arızaları için bizi hemen arayın.

Çengelköy Profilo Servisi

Profilo cihazlarınızın yerinde tamiri için özel servis firmamızı hemen arayın. Ekonomik fiyatlara kaliteli hizmet için doğru adrestesiniz. Servisimiz tarafından onarımı yapılan tüm Profilo cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz. Garantili ve kaliteli Profilo beyaz eşya tamiri istiyorsanız Çengelköy Profilo servis şubesini arayarak kayıt bırakmanız yeterli olacaktır.

Çengelköy Profilo Buzdolabı Servisi

Profilo buzdolabınız soğutmuyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya bir bölümü soğutmuyor ise bizi hemen arayın. Aynı gün içinde buzdolabınızı tamir ediyor ve tekrar kullanabilmenizi sağlıyoruz. Buzdolabınızın soğutma problemi var ise içindeki yiyecekler bozulmadan onarımını yapıyoruz. Arıza durumunda servisimizi arayarak kayıt bıraktığınızda en hızlı şekilde size en yakın servis aracını yönlendiriyoruz. Donanımlı servis araçlarımız ve Profilo buzdolabı tamirinde uzman kadromuz ile tüm sorunlara hızlı ve kalıcı çözümler üretiyoruz.

  • Profilo buzdolabı soğutmuyor
  • Profilo buzdolabı ses yapıyor
  • Profilo buzdolabı alt taraf soğutmuyor
  • Profilo buzdolabı sigorta attırıyor

Çengelköy Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Profilo çamaşır makinesi arızası için aynı gün içinde çözüm arıyorsanız Çengelköy Profilo servisi şimdi arayın. Haftanın 7 günü servis desteği sunan firmamıza dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Sektörün en eski beyaz eşya tamircisi olarak sizlere pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Çalışmayan, ses yapan, sigorta attıran, sallanan, su boşaltmayan tüm Profilo çamaşır makinelerini yerinde tamir ediyoruz. Servisimiz tarafından parça değişimi yapılan cihazlara 1 sene parça garantisi veriyoruz.

Yıllardır Üsküdar ilçesinde ikamet eden Profilo beyaz eşya kullanıcılarına servis hizmeti veren bir firma olarak, Profilo çamaşır makinelerinde en sık ses yapma ve sigorta attırma arızaları ile karşılaşıyoruz. Profilo çamaşır makineniz az da olsa ses yapmaya başladığında muhakkak servis çağırmalısınız. Aksi halde ses yaparken kullanmaya devam ederseniz daha büyük masraflara sebep olabilirsiniz. Çengelköy Profilo servisi olarak kazan arızaları haricinde kalan tüm ses sorunları için yerinde çözüm üretiyoruz.

Çengelköy Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinelerinde en sık görülen arıza cihazın temiz yıkama yapmamasıdır. Yeni nesil cihazlarda enerji tasarrufu zorunlu olduğu için düşük voltaj ile çalışan motorlar güçlü yıkama yapamazlar. Bu yüzden en ufak bir arıza ve bakımsızlıkta bulaşık makineleri temiz yıkamaz. Profilo bulaşık makineniz temiz yıkamıyor ise Çengelköy Profilo servisi arayarak teknik servis talep edebilirsiniz. Firmamız tarafından onarımı yapılan Profilo bulaşık makineniz 1 sene parça garantilidir.

Profilo bulaşık makineniz suyunu boşaltamıyor ise servis çağırmadan önce tabanda yer alan filtreleri söküp içinde bir şey var mı diye kontrol edin. Pompanın ağız kısmına gelen çekirdek, bardak kırığı veya herhangi sert bir parça pompanın çalışmasını engeller ve bulaşık makinesi suyu boşaltamaz. Eğer bulaşık makineniz filtre temizliği yaptıktan sonra da suyunu boşaltamaz ise bizi arayarak Profilo bulaşık makinesi servis talebinde bulunabilirsiniz.

Çengelköy Profilo Kurutma Makinesi Servisi

çengelköy profilo servisi

Profilo kurutma makineniz koku yapıyor, tam kurutmuyor veya hiç çalışmıyor ise Çengelköy şubemizi hemen arayın. Kurutma makinesi modellerinin tamamı için yerinde çözümler üretiyoruz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. Donanımlı teknik servis araçlarımız sayesinde sizlere en hızlı ve en kalıcı çözümleri sunuyoruz.

Kurutma makinesi sepet dolu uyarısı veriyor ise;
Makinenin fişini çekin ve tüm filtreleri temizleyin. Su tankını çıkartıp boşaltın ve tekrar çalıştırın. Eğer uyarı devam eder ise servis çağırmanız gerekir.