Çanakkale Regal Yetkili Servisi

Çanakkale’de ikamet eden Regal kullanıcıları garantili cihazları için kesinlikle yetkili servislerden destek almalıdır. Arıza garantiye girsin veya girmesin garanti süresi içindeki cihazlara yetkili servisler dışında müdahale edilemez. Regal kaliteli ürünleri ile ülkemizde en çok satış yapan markalardan biridir. Satış sonrası desteği ile de kullanıcıların gözdesi bir markadır. Peki Regal servislere nasıl ulaşacaksınız? Regal yetkili servislerine Türkiye’nin her bir yerinden sadece tek bir numarayı çevirerek ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Regal Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi
Çanakkale Regal Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi
Çanakkale Regal Buzdolabı Yetkili Servisi
Çanakkale Regal Klima Yetkili Servisi
Çanakkale Regal Televizyon Yetkili Servisi

Regal firmasına ait tüm cihazların onarımları yetkili servisleri tarafından hızlıca yapılır. Regal yetkili servisi ile çalıştığınızda kesinlikle mağdur olmazsınız. Servis desteğinde ülkemizde kalitesi ile bilinen nadir markalardan biridir. Regal cihazlarınızın kısa sürede garantiden onarımı için Çanakkale Regal yetkili servisi arayarak kayıt bırakabilirsiniz.

Çanakkale Regal yetkili servisi aradığınızda garanti evraklarınız yok ise çağrı merkezi çalışanın istediği bilgileri vererek kayıtlara hızlıca ulaşmasına yardım edebilirsiniz. Regal yetkili servis firmaları garantiye girmeyen onarımları ücreti karşılığında orijinal parça ile yapmaktadır.

Peki neden Regal yetkili servis ile çalışmalısınız? Kesinlikle orijinal parça kullanılır ve eğitimli, tecrübeli teknisyenler ile tüm arızaları çözerler.

Çanakkale Regal Yetkili Servisi Çağrı Merkezi : 0850 222 4 123

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir