Çanakkale Regal Servisi

Çanakkale Regal Servisi

Regal cihazlarınızın tamiri, bakımı, montajı ve kurulumu için Çanakkale Regal servisi hemen arayın. Garanti kapsamındaki tüm Regal cihazlar Çanakkale Regal yetkili servisi tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Garanti kapsamı dışında ki cihazların onarımları ücretli olarak servis ücreti karşılığında tespit edilerek yapılır. Peki Çanakkale Regal servis şubesine nasıl ulaşacaksınız?

Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı gibi beyaz eşyaların onarımlarını beyaz eşya ekibi yapmaktadır. Konusunda uzman kadrosu ile tüm Çanakkale ili genelinde Regal teknik servis desteği veren firmamız sizlere kusursuz bir onarım desteği sunuyor. Arızalı Regal beyaz eşyalarınızın en kısa sürede tamirini istiyorsanız bizi şimdi arayın. Bizlere haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Tüm onarımlar yerinde ve garantili olarak yapılır.

Çanakkale Regal Çamaşır Makinesi Servisi
Çanakkale Regal Bulaşık Makinesi Servisi
Çanakkale Regal Buzdolabı Servisi
Çanakkale Regal Derin Dondurucu Servisi
Çanakkale Regal Fırın Servisi
Çanakkale Regal Ocak Servisi
Çanakkale Regal Davlumbaz Servisi
Çanakkale Regal Televizyon Servisi
Çanakkale Regal Klima Servisi

Çalışmayan, kırılan, ses yapan, sigorta attıran, su akıtan tüm Regal marka cihazların onarımlarını en hızlı şekilde yaptırmak istiyorsanız Çanakkale Regal servisi hemen arayın. Bölgede 25 yıldır beyaz eşya, elektronik ve küçük ev aletleri onarım hizmetleri veren firmamız siz değerli Çanakkale halkına 1 sene garantili onarım hizmetleri veriyor.

Ayvacık Regal Servisi
Bayramiç Regal Servisi
Biga Regal Servisi
Bozcaada Regal Servisi
Çan Regal Servisi
Eceabat Regal Servisi
Ezine Regal Servisi
Gelibolu Regal Servisi
Gökçeada Regal Servisi
Lapseki Regal Servisi
Yenice Regal Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.