Buzdolabı Servisi

Buzdolabı servisi olarak siz değerli müşterilerimize aynı gün içinde servis desteği veriyoruz. Soğutmayan buzdolabınızı en kısa sürede tekrar kullanabilmek için bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Eski yeni tüm modellerin yedek parçalarına sahibiz. Bu sayede onarımları taşımadan, yerinde ve garantili olarak yapabiliyoruz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

arçelik buzdolabı servisi

Buzdolabı ile ilgili yaşadığınız arızaları gün içinde çözmek ve bakımlarını yaptırmak için bizi hemen arayın. Buzdolabı servisi firmamızda tüm Arçelik dolap modelleri için onarım desteği veriliyor. Soğutmuyor dediğiniz Arçelik dolabınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek ister misiniz? Donanımlı tamir araçlarımız ile buzdolabınızı taşımadan yerinde tamir ediyoruz.

Arçelik buzdolabı su akıtıyor şikayetiniz varsa cihazın arıza tespiti için bizi arayabilirsiniz. Su akıtma problemi olan Arçelik buzdolabını taşımıyor, evinizde tamir ediyoruz. Yaptığımız onarıma ve parça değişimine de 1 yıl garanti veriyoruz.

Bosch Buzdolabı Servisi

En kaliteli markalardan biri olarak kabul edilen Bosch buzdolabı cihazları için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Arızası ne olursa olsun onarımlar yerinde yapılır. Buzdolabı servisi olarak hizmet veren firmamızda tüm onarım parçaları orijinal ve 1 yıl garantilidir. Garantili Bosch buzdolabı tamiri için tek yapmanız gereken bizleri aramak.

Mini (Büro Tipi) Buzdolabı Servisi

İş yerlerinin vaz geçilmez dolap modeli olan mini buzdolabı modelleri için yerinde onarım hizmeti veriyoruz. Soğutmayan büro buzdolabınızı aynı gün içinde soğutur hale getirmek ve içindeki yiyecekleri kurtarmak için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm marka ve modellerin dolap onarımlarını yapıyoruz.

Yerinde Buzdolabı Tamiri Yapıyoruz

Arıza ne olursa olsun buzdolabı asla taşınmaz. Bunun bir çok sebebi var. Buzdolabı motoru yağ ile çalışır ve dik tutulmasında fayda vardır. Eğer taşırken dik bir şekilde taşımaz iseniz yerine yerleştirildikten sonra en az 4 saat bekletilmelidir. Bu süre taşıma zamanına göre artabilir. Diğer beyaz eşyalara göre daha iri olduğu için darbe alması kaçınılmazdır. Hem görünüşü hem de daha uzun ömürlü olması için dolapların az hareket ettirilmesinde fayda vardır. Bu yüzden arıza ne olursa olsun yerinde tamir etme taraftarıyız.

Sık Sorulan Sorular

  • Buzdolabı alt taraf soğutmuyor, ne yapmalıyım? Tüm buzdolabı modellerinde sıklıkla görülen bir sorundur ve servis çağırmadan önce son kullanıcı olarak sizlerin de yapabilecekleri var. Öncelikle alt taraf soğutmuyor arızalarında dolabın fişini çekmeli ve içi boş iken iki kapakta açık kalacak şekilde en az 3 gün bekletmelisiniz. Bu sayede cihazın tıkanan kanalları açılır ve normale dönebilir. Bu çözüm kanalları tıkanan dolaplar için geçerlidir. Aksi bir durum için buzdolabı servisi firmamızı arayarak destek almalısınız.
  • Buzdolabı su akıtıyor, çözüm nedir? Su akıtıyor arızasının bir sonraki evresi soğutmanın zayıflamasıdır. Bu da yiyeceklerin bozulmasına neden olur. İhmal edilmemesi gereken bir arızadır. Su akıtma arızalarında ilk olarak cihazın motor tasına, kanal buzlanmasına ve rezistanslarına bakıyoruz. Sizlerin yapabileceği şey sadece arka motor tasını kontrol etmektir. Eğer motor tasında kırık var ise tamir edebilir veya yenisi ile değiştirebilirsiniz. Bu basit bir işlemdir. Geriye kalan tüm sorunlar için buzdolabı tamircisi firmalarından destek almalısınız.