Bursa Fakir Servisi

Bursa Fakir Servisi

Bursa’da ikamet etmekte olan Fakir kullanıcıları yaşadıkları tüm sorunlar için Bursa’da bulunan Fakir servislerinden destek alabilir. Garantili tüm cihazlarınız için ücretsiz onarım yaptırmak istiyorsanız sadece Fakir yetkili servisleri ile çalışabilirsiniz. Garanti süresi bitmiş cihazlarınızın onarımlarını dilediğiniz bir tamircide yaptırabilirsiniz. Fakat garantili cihazı özel servise tamir ettirirseniz cihazınız garanti dışı kalacaktır. Ayrıca su ile temas eden veya kırılan Fakir cihazlarda garanti dışı işleme tabi tutulur.

Bursa’nın hemen hemen her ilçesinde küçük ev aletleri servisleri bulunmaktadır. Size en yakın ilçe servisi arayarak müsaitlik durumuna göre kendiniz arızalı cihazı götürebilirsiniz. Yada ücreti karşılığında evinize servis talep edebilirsiniz.

Bursa Fakir Elektrik Süpürgesi Servisi

Fakir markasına ait ülkemizde en çok satışı yapılan cihaz elektrik süpürgesidir. Genel bilgi olarak bilinen Fakir’in tüm elektrik süpürgeleri son derece kaliteli ve sağlamdır. Kolay kolay bozulmaz ve onlarca elektrik süpürgesi modeli vardır. Size en uygun olanı Fakir mağazalarından tedarik edebilirsiniz.

Fakir marka tüm cihazlarınız için toz torbası, aksesuar ve yedek parçaları sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz kargo ile alabilir dilerseniz de kendiniz şubeden teslim alabilirsiniz. Fakir cihazlarınızın garantisi devam ediyor mu öğrenmek için Fakir garanti sorgulama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Osmangazi Fakir Servisi

Nilüfer Fakir Servisi

Büyükorhan Fakir Servisi

Yıldırım Fakir Servisi

Gemlik Fakir Servisi

Gürsu Fakir Servisi

Harmancık Fakir Servisi

İnegöl Fakir Servisi

İznik Fakir Servisi

Karacabey Fakir Servisi

Keles Fakir Servisi

Kestel Fakir Servisi

Mudanya Fakir Servisi

Mustafakemalpaşa Fakir Servisi

Orhaneli Fakir Servisi

Orhangazi Fakir Servisi

Yenişehir Fakir Servisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir