Bulgurlu Altus Servisi

Altus cihazlarınızı gün içinde tamir ettirmenin tek yolu var. Bulgurlu Altus servis firmamız donanımlı servis araçları ve uzman teknisyen kadrosu ile sizlere aynı gün içinde çözüm sunuyor. 1 yıl garantili Altus beyaz eşya tamiri için doğru yerdesiniz. Bölgedeki en eski tamir firmalarından biri olan servisimiz sahip olduğu imkanlar ile onarımları yerinde yapıyor. Arızalı tüm cihazlarınızın en kısa sürede tamiri için hemen arayın.

Bulgurlu Altus servisi, donanımlı servis araçlarıyla siz Üsküdar ilçesinde ikamet eden Altus kullanıcılarına beyaz eşya onarım hizmetleri veriyor. 1 yıl garantili Altus servis için bizi hemen arayın. Eski yeni tüm cihazların yedek parçalarına sahip servisimiz arızaları yerinde onaracak donanımlı araçlarıyla hizmet vermektedir.

Altus Buzdolabı Servisi

Soğutmayan, ses yapan, sigorta attıran, su akıtan tüm Altus dolapların gün içinde tamiri için Bulgurlu Altus servisi şimdi arayın. Servisimize haftanın 7 günü ihtiyaç duyduğunuz her zaman ulaşabilirsiniz. Servisimizde çalışan teknisyenlerin her biri işinin ehli ve tecrübeli kişilerdir. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde Altus buzdolabınızın tüm arızalarını yerinde gideriyoruz. Dolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek ve bakımını yaptırmak için bizi şimdi arayın.

Altus buzdolabı tamiri konusunda en tecrübeli firmalardan biri olarak sizlere en hızlı çözümü biz üretiyoruz. Servis olarak Altus buzdolabı modellerinde en sık karşılaştığımız arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu durumda son kullanıcı olarak ilk yapmanız gereken dolabın kapağını kontrol etmek. Eğer kapaklar tam kapanmıyorsa cihaz hararet yapar ve kanallar buzla dolar. Bu durumda yapılması gereken cihazın fişini çekip beklemektir. Cihaz aynı arızayı bu işlemden sonra da verirse o zaman bizi arayarak servis kaydı bırakmanız faydalı olacaktır.

Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Altus marka bulaşık makineleri şuanda ülkemizde satın alınabilecek en uygun cihazlardır. Fiyat performans kıyaslamasında başı çeken Altus bulaşık makineleri için Bulgurlu Altus servisi olarak aynı gün içinde onarım yapıyoruz. 1 yıl garantili Altus bulaşık makinesi tamiri için servisimizi hemen arayın. Eski yeni tüm bulaşık makinesi modellerini yerinde tamir edecek ekipmanlara sahibiz. İşinin ehli kadromuz ile sizlere en hızlı çözümleri üretiyoruz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Ekonomik fiyatları ve şık tasarımları ile en çok tercih edilen markalarında başında gelen Altus çamaşır makinesi arızalarını en hızlı şekilde ve yerinde yapıyoruz. Çalışmayan tüm cihazların aynı gün içinde çalışır hale gelmesi için bizi hemen arayın. Firmamız çamaşır makinesi tamirinde deneyimli kadrosu ile haftanın 7 günü sizlere teknik destek sunuyor. Bulgurlu Altus servisi dilediğiniz zaman arayarak arızalı Altus cihazlarınızın tamiri için destek alabilirsiniz.

1 Yıl Garantili Altus Servis

Firmamız tüm onarımlar için orijinal parça kullanmaktadır. Parça garantili tamir hizmeti için bizi hemen arayın. Firmamız tarafından değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Garanti süresi içinde arızalan cihazların parça arıza tekrarı olması durumunda parça ücreti alınmaz.