Bostancı Beko Servisi

Bostancı bölgesinde beyaz eşya ve teknik servis olarak Bostancı Beko servisi hizmetlerini etkin kadromuz ile vermekteyiz. Beko marka her türden ürün için sunduğumuz servis hizmetlerimizdeki kalite farkı ile ön plana çıkıyoruz.

Bostancı Beko Beyaz Eşya Servisi

Firma olarak daima nitelikli hizmete önem veriyor ve her türlü ihtiyacınıza cevap verebiliyoruz.

Bostancı Beko servisi hizmetlerimiz kapsamında;

  • Beko marka beyaz eşya gurubu ürünler için,
  • Beko marka ısıtma – soğutma sistemi ürünleri için,
  • Beko marka ankastre ürünleri için,
  • Beko marka elektronik ürünler için,
  • Beko marka küçük ev aletleri için

özel servis olarak hizmet sağlıyor. Bu ürünlerin montajlarından onarım ve bakım işlemlerine dek kaliteli teknik servis hizmeti veriyoruz.

Bostancı Beko Çamaşır Makinesi Servisi

bostancı beko servisi

Çalışmayan Beko çamaşır makinenizi yerinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bostancı şubemizde tüm cihazların onarımları yapılmaktadır. Beko çamaşır makinesi modellerinin tamamı için orijinal yedek parçalarına sahibiz. Yaşadığınız tüm teknik sorunları en hızlı şekilde çözmek için tek yapmanız gereken servisimizi aramak.

Firmamızda çalışan beyaz eşya tamir ustalarının hepsi işinin ehli kişilerdir. Bu sayede cihazlarınızı taşımadan tamir edebiliyoruz. Tüm cihazlara haftanın 7 günü çözüm desteği veriyoruz. Haftanın 7 günü destek almak istiyorsanız nöbetçi ekiplerimiz ile servis yönlendirmesi yapıyoruz.

Bostancı Beko Buzdolabı Servisi

Beko buzdolabı kullanıcılarına tamir, bakım ve montaj hizmetleri veriyoruz. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan tüm buzdolabı modellerini gün içinde tamir ettirebilmek ve garantili onarım yaptırmak için bizi hemen arayın. Bostancı Beko servisi olarak buzdolabı tamirinde deneyimli kadromuz ile sizlere kusursuz onarım desteği veriyoruz. Beko buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza kapak kapanmamasıdır. Buzdolabınızın kapak raflarına aşırı yükleme yaparsanız zamanla kapı alt bölümden sarkmaya, çürümeye başlar. Bu durumda tamir kitleri ile kapı onarımı denenir. Fakat tamir kiti kurtarmaz ise kapı sökülüp revizyona gider. Her iki durumda da maddi zararınız olacaktır. Bu sebepten dolayı yapmanız gereken buzdolabı kapısındaki yükleri boşaltmak ve daha hafifi eşyalar koymaktır. Kapı arızaları dışında kalan tüm işlemler yerinde yapılır.

Bostancı Beko Klima Servisi

Firma olarak, en önemli ilkelerimizden birini hızlı şekilde servis hizmeti verebilmek oluşturuyor. Bu kapsamda tam donanıma sahip mobil servis araçlarımız ile bize yaptığınız çağrılara en kısa sürede cevap veriyor ve hızlı hizmeti sizlerle buluşturuyoruz.

Bostancı Beko Kombi Servisi

Bostancı Beko servisi hizmetlerimizi kalite esasları çerçevesinde sunuyor, onarım ve bakım işlerini mümkün olduğu kadar ürünün bulunduğu yerde gerçekleştiriyoruz. Değişecek parçalar noktasında özel servis olarak orjinal parça garantisi sunuyor ve böylece mağduriyetlerin önüne geçiyoruz.

Kolay Ulaşılabilirlik

Firma olarak, çağrı merkezimizde ve online sitemizde 7/24 ulaşılabilir şekilde talep ve isteklerinize yanıt veriyor ve uzman ekiplerimizle en kısa sürede talep ettiğiniz hizmeti size sunuyoruz.

One Reply to “Bostancı Beko Servisi”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir