Beykoz Ariston Servisi

Firmamız İstanbul’un Anadolu yakasının Beykoz ilçesinde uzun yıllardan beri Beykoz Ariston servisi olarak hizmet veriyoruz. Firmamız her türlü beyaz eşya bakım, onarım ve teknik servis hizmeti veriyoruz.

Firmamızın hizmetlerini yazmak istiyoruz;

  • Buzdolabı tamiri
  • Çamaşır makinesi arızası
  • Bulaşık makinesi arızası
  • Kurutma makinesi tamiri
  • Televizyon tamiri
  • Fırın tamiri ve yedek parça değişimi
  • Kombi teknik servisi
  • Klima bakım ve onarımı gibi hizmetlerimiz bulunuyor.

Firma olarak müşteri memnuniyetine son derece önem veren ve kaliteden asla taviz vermeyen firmayız. Her türlü arıza ve bakım servisi için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Firmamız sizlere yapmış olduğu hizmet doğrultusunda en azı 6 ay olmak üzere kullanıcı garantisini yazılı belge olarak veriyor. Bu süre içerisindeki hizmetlerimizden ekstra ücret talep etmiyoruz.

Beykoz Ariston Beyaz Eşya Servisi

Firmamız siz değerli müşterilerimize uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. Firmamız personelleri işlerinde oldukça profesyonel çalışan ve işinin ehli insanlardan oluşuyor. Firmamız müşterilerine ödeme kolaylıkları sağlayan firmalar arasında geliyor. Kredi kartıyla ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz hizmetleri karşılığında güvenli bir şekilde ödemelerini uzun vadede yapabiliyorlar. Peşin ödeme yapmak isteyen değerli müşterilerimize firmamız indirimler uyguluyor.

Beykoz Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Ariston bulaşık makineniz çalışmıyor mu? Elinizde bulaşık yıkamanıza gerek yok. Beykoz Ariston servisi olarak sahip olduğumuz yedek parça imkanları ile tüm onarımları yerinde yapıyoruz. Profesyonel ve kaliteli bir tamir için tek yapmanız gereken şubemizi aramak. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, temiz yıkamayan, hata veren tüm Ariston bulaşık makineleri için hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız sayesinde Ariston bulaşık makinenizi taşımıyor, yerinde tamir ediyoruz.

Bizlere Nasıl Ulaşabilirsiniz?

Siz değerli müşterilerimiz firmamızdan yapmamızı istediğiniz hizmeti bizlere kolay bir şekilde ulaşarak talep edebilirsiniz. Firmamıza sabit telefonlarımızdan ulaşabildiğiniz gibi Whatsapp müşteri temsilcimizle bağlantıya geçerek irtibat kurabilirsiniz. Eğer isterseniz internet sitemizden bizlere mail yoluyla ulaşmanız mümkün oluyor.