Bağlarbaşı Profilo Servisi

Bağlarbaşı Profilo Servisi

Profilo markasında beyaz eşya, kombi ve klima kullanan müşterilerimiz için özel servis hizmeti veriyoruz. Bağlarbaşı Profilo servisi olarak İstanbul’un Bağlarbaşı semtinde Profilo marka ürünlerinin bakım ve onarım ihtiyacını duyan müşterilerimizin ihtiyaçların gideriyoruz.

Deneyimli Elemanlarla Hizmet

Firma olarak işimizin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Bunun içinde özel servis olarak Profilo ürünlerinin bakım ve onarımlarını deneyimli elemanlarımız aracılığıyla gerçekleştiriyoruz. Firmamızda çalışan elemanlarımız bu işte kendini geliştirmiş ve belge sahibi olan elemanlar oluyor. Böylelikle ürünlerin sorunlarını bularak çözüme kavuşturuyorlar.

Profilo Beyaz Eşyaların Onarım Hizmetleri

Bizler Bağlarbaşı Profilo servisi olarak günümüzde sürekli kullanımda olan beyaz eşyalarda ortaya çıkan sorunlara çözümler üretiyoruz. Bunun için çalışmayan ve yanlış çalışan Profilo beyaz eşyalarda yaşanan sorunların neden kaynaklandığını araştırıyoruz. Sorunu bulma aşamasından sonra da çözülmesini sağlayarak beyaz eşyaların eskisi gibi çalışmasını sağlıyoruz.

Firma olarak onarım hizmeti verdiğimiz beyaz eşyalar arasında şu ürünler bulunuyor;

  • Buzdolapları
  • Fırınlar
  • Çamaşır Makineleri
  • Bulaşık Makineleri
  • Kurutma Makineleri
  • Derin Dondurucular

Beyaz eşya onarımları sırasında parça değişimine gerek duyduğumuzda da beyaz eşyalara uyumlu olacak kaliteli parçaların eski parçalar yerine takılmasını sağlıyoruz. Yaptığımız onarım hizmetini titiz bir şekilde gerçekleştirerek beyaz eşyaların sorunsuz bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.

Profilo Ürünlerinin Bakım Hizmetleri

Firma olarak müşterilerimiz tarafından kullanılmakta olan Profilo marka beyaz eşyaların bakımlarının yapılması içinde teknik servis olarak hizmet veriyoruz. Bakımı zamanında yapılmayan kombi ve klima gibi ürünlerin zaman içinde bozulma ya da insan sağlığına zarar verme durumuna göz önünde bulunduruyoruz. Bu sebeple bakımlarımızı titizlikle yaparak eşyaların uzun süre kaliteli bir şekilde kullanılmasını sağlıyoruz. Yaptığımız bakımlar sayesinde klima ve kombiler kaliteli ısınma ve soğutma işlemini gerçekleştirerek kişilerin yaşamlarını kolaylaştırıyorlar.

Garantili Hizmetler

Deneyimli elemanlarla hizmet veren Bağlarbaşı Profilo servisi olarak verdiğimiz onarım hizmetlerinde garantili hizmet veriyoruz. Verdiğimiz garantiyle müşterilerimiz istedikleri zaman firmamıza başvurabiliyorlar. Bunlar dışında firma olarak verdiğimiz bakım ve onarım hizmetleri için müşterilerimize bizlere 7 gün 24 saat ulaşma imkanı tanıyoruz. Onlar bize ulaştıklarında da kısa süre içinde adreslerine giderek hizmetimizi veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir