Bağlarbaşı Altus Servisi

Bağlarbaşı Altus Servisi

Piyasada pek çok beyaz eşya markası vardır. Bu markalar arasında yer alan ve son dönemlerin en popüler markası olan Altus markası Türkiye’de benimsenmiş olup hemen hemen her evde bulunmaktadır.

Ancak her beyaz eşya markası gibi Altus markasının cihazları da zaman için bozulabilir ya da parçalarda arızalar oluşabilir. Bu durumda yapılması gereken oldukça basittir. Bağlarbaşı Altus servisi firmamızı arayarak hızlıca randevu oluşturabilir ya da cihazlarınızı firmamıza getirebilirsiniz. Firmamız her model Altus cihazlarının bakım, onarım ve yedek parça hizmetini veriyor.

Beyaz Eşya Tamiratı

Altus marka beyaz eşyanız var ve bozulduysa endişe etmeyin. Hemen Bağlarbaşı Altus servisi firmamızı arayın. Bizde size en yakın ekibimizi göndererek cihazınızın sorununu çözelim. Ancak yerinde onarımı mümkün olmayan cihazlar firmamıza getirilerek tamiratı yapılır. Firmamızda verilen tüm hizmetler garantilidir. Cihazlara yapılacak işlemler müşterilere anlatılır ve müşterinin onayından sonra tamirata başlanır. Öte yandan firmamız yaptığı her işlemi kayıt altına alır.

Yedek Parça Hizmeti

Firmamızda onarımı mümkün olmayan parçalar için yedek parça temini sağlanır. Bunun için hali hazırda oldukça geniş bir yedek parça stoku olan firmamızda değişim yapılacak parçaların birebir orjinali kullanılır. Firmamız müşteri devamlılığını esas alan ve bu kapsamda ise hizmette kaliteyi esas alan köklü bir kuruluştur. Sizde güvenilir ve kaliteli hizmet almak isterseniz günün her saati hizmet veren canlı destek hattımızı arayabilirsiniz.

Firmamızda Verilen Hizmetler Nelerdir?

Firmamızda Altus markasına ait tüm ürünlerin bakımı ve tamiratı gibi kapsamlı işler özveriyle yapılır. Firmamızda Altus markasına ait onarımı yapılan cihazların başında;

  1. Buzdolabı
  2. Çamaşır makinesi
  3. Bulaşık makinesi
  4. Derin dondurucu yer alır

Firmamız sektörde profesyonel olan ustalar tarafından hizmet veriyor.

Beyaz Eşya Tamirat Fiyatları

Beyaz eşya tamirat fiyatı tamir edilen parçaya göre değişir. Öte yandan ise cihazın modeli ve türü de tamirat fiyatlarını etkiler. Ancak Bağlarbaşı Altus servisi firmamız piyasanın en uygun fiyatı ile kaliteli hizmeti bir araya getiren tanınmış bir kurumdur. Firmamızın online sitesinden verdiğimiz hizmetleri ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.