Aydınevler Ariston Servisi

Aydınevler Ariston servisi, Ariston kullanıcılarına teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri veriyor. Garantili ve kaliteli servis hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın. 1 yıl garantili onarım yapıyoruz. Servisimiz tüm Ariston modellerini tamir edecek ekipman ve donanıma sahiptir. Servis olarak arızaların tamamını yerinde gideriyoruz.

Aydınevler Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Yıllardır Maltepe ilçesinde Ariston servisi olarak hizmet veren firmamız Aydınevler mahallesine gün içinde geliyor. Arızalı tüm Ariston cihazların tamiri, bakımı ve kurulumu için bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kendimize ait çağrı merkezimiz sayesinde en hızlı şekilde servis yönlendirmesi yapıyoruz. Çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, sigorta attırıyor veya hiç çalışmıyor dediğiniz Ariston çamaşır makinenizi en kısa sürede kullanabilmek için Aydınevler Ariston servisi hemen arayın. Şubemiz Maltepe ilçesindeki en eski Ariston servis firmalarından biridir.

Ariston Buzdolabı Servisi

aydınevler ariston servisi

Ariston buzdolabınız soğutmuyor mu? Buzdolabı tamirinde tecrübeli ustalarımız ile siz değerli Aydınevler mahalle sakinlerine tamir, bakım, montaj hizmetleri veriyoruz. Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın alt bölmesinin soğutmamasıdır. Bu arıza ile ilk karşılaştığınızda kontrol etmeniz gereken yer kapıya yakın olan kısımdır. Eğer bu bölümlerde karlanma veya buzlanma varsa kapısını uzun süre açık bırakmış olabilirsiniz. Onarım için yapılması gereken işlem cihazın kapakları açık ve fişi çekili en az 3 gün dinlendirmelisiniz. Sonrasında geçmez ise bizi arayarak servis talep edebilirsiniz.

Buzdolabı motor değişimini çoğu firma gibi atölyede değil evinizde yapıyoruz. Motor arızası için gerekli ölçümleri yapıyor net teşhisten sonra motoru yerinde değiştiriyoruz. Motor değişimi, gaz şarjı, filtre ve sibop montajı için Aydınevler Ariston servisi arayarak uygun fiyata destek alabilirsiniz. Motor değişimi yaptırmadan önce bizi arayarak fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ariston buzdolabı motor değişimi için motorun fotoğrafını çekip bize atmanız yeterli olacaktır.

Ariston Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineniz suyunu almıyor, ses yapıyor, su akıtıyor, koku yapıyor veya temiz yıkamıyor ise bizi arayın. Aydınevler Ariston servisi olarak tüm Ariston bulaşık makinesi modellerini tamir ediyoruz. Profesyonel ekip ile arızaları yerinde çözüyoruz. Ariston bulaşık makinesi arızalarını hızlıca gidermek, elinizde bulaşık yıkamamak için bizi hemen arayın.