Amasya Regal Yetkili Servisi, Telefon Numarası

Amasya Regal Yetkili servisi, Amasya civarında ikamet eden Regal çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı, derin dondurucu, fırın, ocak, klima, kombi, elektrik süpürgesi ve televizyon tüketicileri için teknik destek hizmeti sağlıyor. Garantili ve kaliteli servis yardımı için Amasya Regal yetkili servisi arayarak yetkili servis hizmeti alabilirsiniz. Yazımızda bulunan irtibat numarası Regal firmasına aittir ve sadece Amasya bölgesinde yaşayan Regal tüketicilerini bilgilendirme için bu yazı yayınlanmıştır.

Regal yetkili servis şubeleri ne zaman çalışıyor, ne kadar teminat veriyor, tamirleri atölyede mi yapıyor bütün bu suallerinizi Regal yetkili servisi arayarak öğrenebilir ve anında telefonla detay talep edebilirsiniz. Türkiye’nin her bir yanından sadece tek bir telefon ile Regal yetkili servislere kayıt bırakabilirsiniz. Çok yaygın ve seri bir servis çevresi olan Regal servisi tek bir telefon ile servis vermektedir. Dileyen Regal şirketinin resmi web sayfasına girerek oradan da canlı destekten yardım talep edebilir.

Amasya Regal Çamaşır Makinesi Yetkili Servisi
Amasya Regal Bulaşık Makinesi Yetkili Servisi
Amasya Regal Kurutma Makinesi Yetkili Servisi
Amasya Regal Buzdolabı Yetkili Servisi
Amasya Regal Derin Dondurucu Yetkili Servisi
Amasya Regal Klima Yetkili Servisi
Amasya Regal Televizyon Yetkili Servisi
Amasya Regal Elektrik Süpürgesi Yetkili Servisi

Regal firmasına ait yetkili şubeler her vilayetimizde bulunmakta. Siz Amasya halkı yine tek bir numarayı tuşlayarak Regal firmasına dair yetkili servislerin adreslerini isteyebilir yada bozuk Regal cihazlarınız için destek talebinde bulunabilirsiniz. Ayrıca Regal çağrı merkezini arayarak kendinize en yakın bayii adreslerini öğrenebilirsiniz.
Amasya Regal Yetkili servisi ile garanti sorgulamanızı yaptırın. Regal çağrı merkezini arayarak cihazınızın garantisi var mı yok mu öğrenebilirsiniz. Bunun için Regal çağrı merkezine istedikleri bilgileri verirseniz size bütün garanti süresi hakkında detayları aktaracaktır. Garantili Regal cihazlarınız için muhakkak Regal Yetkili Servisi aramanız gerekiyor.

Amasya Regal Yetkili Servisi Çağrı Merkezi : 0850 222 4 123

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir