Altunizade Siemens Servisi

Altunizade Siemens servisi, Siemens kullanıcılarına aynı gün içinde teknik servis hizmeti sunuyor. Eski yeni tüm Siemens cihazların onarımı, bakımı ve montajı için Altunizde servisimizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modeller için gerekli olacak yedek parçalara sahibiz. Profesyonel kadro ile sizlere en hızlı çözümleri yerinde üretiyoruz.

Dünyada ve Türkiye’de, her geçen gün gelişmeye devam eden beyaz eşya sektörü, teknolojik açıdan gelişmeye devam ediyor. Eski veya yeni bütün beyaz eşyalar, her zaman için yedek parçaya ve servis hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Beyaz eşyaların kullanım kalitesini maksimum seviyeye çıkaran Altunizade Siemens servisi hizmetlerimiz, ‘kısa sürede güvenilir tamir hizmeti’ parolasıyla hareket etmektedir. Bizim için müşteri memnuniyeti en önemli konulardan biridir. Altunizade Siemens teknik servisi olarak onarım desteği verdiğimiz cihazlar:

 • Siemens Çamaşır Makinesi Servisi
 • Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
 • Siemens Kurutma Makinesi Servisi
 • Siemens Buzdolabı Servisi
 • Siemens Derin Dondurucu Servisi
 • Siemens Fırın Servisi
 • Siemens Ocak Servisi
 • Siemens Klima Servisi

Siemens Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya dünyasının en önemli seçenekleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesidir. Tamir ve bakım işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, gerekli bütün parçaları hazır bulundurmaktadır. Kış aylarında yollar açık olduğu sürece Altunizade Siemens servisi hizmetimiz devam etmektedir. Tamir işlemlerinde sizin müsait olduğunuz saatleri tercih ediyoruz.

Siemens Buzdolabı Servisi

Siemens buzdolabınız soğutmuyor mu? İçindeki yiyecekler bozulmadan tamir ettirmek için Altunizade Siemens servisi hemen arayın. Firma olarak Üsküdar ilçesinde ikamet eden tüm müşterilerimize gün içinde teknik servis hizmeti veriyoruz. Yaptığımız Siemens buzdolabı onarımlarına 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Siemens buzdolabı tamiri için doğru yerdesiniz.

Siemens Klima Servisi

Yiyeceklerimizi koruyan buz dolapları, yemeklerimizi pişiren fırınlar ve ocaklar, bulaşığımızı yıkayan bulaşık makineleri ve yiyeceklerimizi uzun süre koruyan derin dondurucular, beyaz eşya dünyasının en popüler cihazlarıdır. Bu cihazların bozulması durumunda bir anda bütün programımız alt üst olur. Bir an önce tamir isteyen beyaz eşyalar, hızlı, etkili ve pratik tamir hizmetine ihtiyaç duymaktadır. Altunizade Siemens servisi arıza tamir işlemleri için bizi her zaman arayabilirsiniz.

Siemens Garantili Teknik Servis

Deneyimli, tecrübeli ve işin ehli elemanlarımız, servis işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Zaman bizim için değerlidir ve servis hizmetinin kısa sürede gerçekleşmesi gerekir. Bu nedenle, işini seven ve hızlı servis işlemi gerçekleştiren elemanları servis ekibine alıyoruz. Güler yüzlü hizmet sunan, sertifikalı, tecrübeli ve işini meslek edinmiş personeller, servis ekibimizi oluşturmaktadır.

Arızalı Beyaz Eşyaları Kullanmayın

İş yeri, ev, imalathane veya fabrika gibi birçok mekanda zorunlu bir ihtiyaç haline gelen beyaz eşyalar, insanoğlunun yaşadığı bütün mekanlarda ihtiyaç haline gelmiştir. Özellikle mutfak olan her yerde beyaz eşya olmazsa olmazdır. Bu cihazlar bozuk bir şekilde kullanılmamalıdır.

Bozuk bir şekilde kullanılırsa;

 1. Elektrik kaçakları can kaybı gibi ciddi sonuçlara neden olur.
 2. Arızalı beyaz eşya, işlevini yerine getiremez. Arızalı beyaz eşya kullanılmaya devam ederse, büyük arızalar meydana getirebilir.
 3. Arızalı beyaz eşya fazla enerji harcar. Bu durumda fatura yüksek gelir.-