Altunizade Altus Servisi

Altunizade Altus servisi, Altus kullanıcılarına garantili ve kaliteli tamir hizmeti veriyor. Arızalı tüm Altus beyaz eşya, kombi ve klimalar için Altunizade şubesini arayarak destek alabilirsiniz. Her biri işinde uzman teknisyenler ile sizlere haftanın 7 günü tamir desteği veriyoruz. Arızalı cihazlarınız hayatınızın rutinini bozmasın. Bulaşık yıkamaya, çamaşır kurutmaya vakit harcamayın. Tüm cihazların en hızlı tamiri için hemen arayın.

İşin ehli, birçok sektörde olduğu gibi, servis sektöründe de önemli bir konudur. Hizmet kategorisinin en önemli konusu olan servis hizmeti, profesyonel çözüm gerektiren bir konudur. Firma olarak, işin uzmanı olan ve kısa sürede servis hizmeti gerçekleştiren elemanları tercih ediyoruz. Altunizade Altus servisi gerektiği zaman servisimizi günün her saatine arayabilirsiniz.

Altus Buzdolabı Servisi

Altus marka buzdolabı tamirinde uzman teknisyenlerimiz tüm buzdolabı arızalarına en hızlı şekilde ve aynı gün içinde çözüm üretiyor. Soğutmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, kapısı düşen, koku yapan tüm Altus buzdolabı modelleri için Altunizade Altus servisi şimdi arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Bölgedeki en eski ve kaliteli özel beyaz eşya tamircisi olarak Altus buzdolabı kullanıcılarına ekonomik fiyatlara kaliteli tamir hizmeti sunuyoruz.

Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineniz çalışmıyor, ses yapıyor, su akıtıyor veya koku yapıyorsa bizi hemen arayın. Servisimizde yapılan onarımlar 1 sene garantilidir. Altunizade Altus servisi olarak en hızlı çözümleri siz komşularımız için üretiyoruz. Konusunda uzman teknisyenler ile evde çözüm için bizi hemen arayın. Servisimiz haftanın 7 günü tamir desteği veriyor.

İşini Meslek Edinmiş Profesyonel Elemanlar

Bu sektörde sertifika olmayan ve tecrübesiz olan servisler, beyaz eşyaya zarar vermektedir. Bu nedenle firmamız, ilk aşamada profesyonel olan elemanları tercih etmektedir. Bu işi meslek edinmiş ve yeterli tecrübeye sahip elemanlar, Altunizade Altus servisi hizmetimizin temelini oluşturmaktadır. Elektronik cihaz bakım işlemleri, teorik eğitimi gerektiren önemli bir sektördür. Bu nedenle firmamız, teorik eğitim gördükten sonra sertifika almış elemanlarla çalışmaktadır.

İşinizi Şansa Bırakmayın

Tamir ve bakım işlemlerinde tesadüfe yer yoktur. Bu işten anlamayan kişiler her zaman için cihazlara zarar vermektedir. Firmamız, işini bilen ve bu konuda güven veren elemanlarla çalışmaktadır. Özellikle tamirci olmayan veya bu işten anlamayan kişilere cihaz teslim etmeyin. Her zaman için güvenilir çözüm üreten profesyonel elemanları tercih edin.

Bozuk Cihazlar Tehlike Saçıyor

Elektrik kaçağı olan, soğutmayan veya ısıtmayan beyaz eşyalar, her zaman için problemdir. Bu gibi durumlarda cihazı kullanmak, ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle, arızalı beyaz eşyaları kullanmak doğru değildir. Arızalanan buzdolabı, kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ocak ve çamaşır makinesi gibi cihazlarınızı en kısa sürede tamir ettirmelisiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz adrese en kısa sürede ulaşan elemanlarımız, 365 gün beyaz eşya Altunizade Altus servisi hizmeti sunmaktadır. Bütün hava koşullarında ekibimiz hizmet sunmaya devam etmektedir.

Çalışma Saatlerimizi Siz Belirliyorsunuz

Mesaimizi müşterimiz belirlemektedir. Tatilde veya hafta sonunda, sizin için en müsait zamanda, pratik servis hizmeti sunuyoruz. Servis hizmetlerinde, parça fiyatları ve servis fiyatları, ayrı ayrı fiyatlandırılmaktadır.

Randevu işlemlerinde;

  1. Telefon numarası
  2. Adres
  3. Cihaz arıza bilgileri

Eksiksiz bir şekilde verilmelidir. Bu bilgilerin eksik olması durumunda, servis hizmeti aksayacaktır. Zaman kaybı meydana gelmemesi için, randevu bilgilerini doğru bir şekilde vermelisiniz.