Altıntepe Vestel Servisi

Maltepe bölgesindeki ev aletleri kullanıcılarına ev aletleri teknik servisi ve 24 saat teknik destek sağlıyoruz. Altıntepe Vestel Servisi olarak haftanın 7 günü hizmet veriyoruz. Güler yüzlü ve hizmet sonrası garanti imkanları ile uzun yıllardır aradığınız desteği size vermekteyiz. İstek üzerine şubemiz tarafından yapılan her türlü onarım ve bakım işlemi garanti ile desteklenir. Onarım alanında servis isteyen her müşterimize periyodik olarak tamir çizelgesi de çıkartılır. Müşterilerimizin istediğine uygun olarak hareket ediyoruz, istediğiniz şekilde çalışıyoruz.

Vestel Buzdolabı Servisi

Vestel Buzdolapları Servisi olarak özellikle buzdolaplarının aşırı ısınması nedeniyle yaz aylarında çıkardığı problemlerde düzenli bakım uygulaması yapmaktayız. Eğer ana motor hasar görürse bunu değiştirme konusunda da servisimiz sorumluluğu üzerine almaktadır. Yiyecek ve içecekleri uzun süre soğuk tutan ve dolabın içinde tutan özel bir yönteme sahip olan buzdolapları, temelde suni soğuk üreticisidir. Yüzyıllar boyunca yiyecekleri soğukta saklamanın buzdolaplarını hasara uğrattığını da bilmekteyiz.

Vestel Beyaz Eşya Servisi

Altıntepe Vestel Servisi eski ve yeni nesil her türlü çamaşır ve bulaşık makineleri için hizmet vermektedir. Eski nesil, yıkama işleminin zaman alıcı bir iş olduğunu dile getirmekte ve bunun için de çamaşır makinelerinin avantajlarını çok iyi bilmektedir. Bu sorun teknolojinin gelişmesiyle ortadan kalkmıştır ama bu sefer de bakım için servislere ihtiyaç duymaktadır.

Su tüketimi düşük olan ve çoğu evin en gözde yeri haline gelen bulaşık makineler için de bu hizmetler ön plandadır. Sık sık periyotlar ile tüm bu beyaz eşyaların servisten bakım almaları kaçınılmazdır. Bir diğer beyaz eşya grubu ise fırınlardır. En iyi yemekler fırında pişirilir. Fırınının bozulması ise lezzetli yemeklerin önündeki en büyük engel olabilir. Vestel fırınlarının servis ve onarımı, yine lezzetli yemekler pişirmek için en önemli ihtiyaçtır. Bunun için firmamızın imkanlarını değerlendirmeniz gerekir.

Maltepe Vestel Dahili servis

Ankastre parçalar, entegre servis, entegre kurulum imkanı Altıntepe Vestel Servisi ile kolayca desteklenmektedir. Bir Maltepe Vestel hizmeti olarak hedefimiz memnun müşteri portföyümüzü arttırmaktır. Bunun için tüm hizmetlerimizde ilk olarak sizlerin isteklerini ön planda tutmaktayız. Bu doğrultuda size % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Bizimle hizmet formumuzu kullanarak veya haftanın 7 günü, hafta içi ve hafta sonları telefon ile arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir