Altıntepe İndesit Servisi

Altıntepe İndesit Servisi, 7/24 hizmet veren ve nitelikli çalışmaları ile tüm müşterilerine destek sağlayan bir teknik destek türüdür. Bakım kalitesini artırmak için çalışanlar her gün yeni teknolojiler konusunda eğitimler almaktadır. Çalışanlarımız yeni teknolojilerin kullanımı ile ilgili her türlü yeni bilgiyi de öğrenmektedir ve size kusursuz tamir ve bakım imkanı vermektedir.

İstanbul ve Anadolu’daki özel servis ağımız her geçen gün büyümekte ve mobil araçlarımızı gün boyunca gereksinimlerinize göre yönetebilmekteyiz. Hizmeti aldıktan sonra, ürünleriniz 1 yıl garanti kapsamında olacaktır. Yaşadığınız sorunların kalıcı olarak giderilmesi ve tekrarlanmaması için bizi hemen arayın. Tüm modellerin onarımlarını yerinde yapıyoruz.

Altıntepe İndesit Beyaz Eşya Servisi

Buzdolapları, yiyecek ve içeceklerimizi taze tutan evlerde vazgeçilmez hale gelen en önemli ev eşyalarıdır. Altıntepe İndesit Servisi, buzdolabınıza en profesyonel servisi sunarak bakımlarını her yıl yapmaktadır. Bu şekilde beyaz eşyalarınızın ömrü de uzamaktadır. Buzdolaplarının yanı sıra çamaşır makineleri için de tamir ve bakım hizmeti verilmektedir. Genel itibari ile motor değişimi dahil, her türlü bakım hizmeti sunulmaktadır. Bulaşık makineleri de bu hizmetler içinde teknolojinin gelişimi ile insan yaşamını önemli ölçüde değiştiren bir beyaz eşyadır. Büyük kolaylık yaşamak isteyen herkes düzenli olarak makinelerin ömrünü uzatmalıdır.

Altıntepe İndesit Buzdolabı Servisi

Arızalı İndesit buzdolabınızı aynı gün içinde tamir ettirmek ve tekrar çalışır hale getirmek için Altıntepe şubemizi hemen arayın. Konusunda uzman kadromuz ile tüm modelleri yerinde tamir ediyoruz. Donanımlı servis araçları olan Altıntepe İndesit servisi şubemizi haftanın 7 günü arayarak servis desteği alabilirsiniz.

Destek alabilmek için öncelikle bu süreci hızlandırmak için ön görüşme önemlidir. Formu doldururken gerekli olan tüm bilgileri eksiksiz vermeniz önerilir. Çünkü ustalarımız ve deneyimli kadromuz evinize gelmeden önce bilgi ile daha donanımlı olarak gelebilecektir. Bunun haricinde düzenli olarak eğitimlere katılan çalışanlarımızın doğru bilgilendirilmesi de size zaman kazandıracak detaylardandır.

Altıntepe İndesit Servisi için yerleşik her ürün büyük bir kolaylık ile hemen tamir edilebilmektedir. Yerleşik bakım, yerleşik kurulum ve servis içeriği ile eşyalarınızın yerini değiştirmeye bile gerek kalmadan bakım ve onarım takviyesi alabilirsiniz. Yerinde tamir edilmeyen cihazlar merkezimize deneyimli teknik ekibimiz tarafından getirilmektedir ve ilk günkü gibi çalışma randımanı ile sizlere teslim edilmektedir. Elbette her arıza ve ürün kendi kapsamı dahilinde tamir edilmektedir. Bu doğrultuda size % 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Bizimle hizmet formumuzu kullanarak veya haftanın her günü, telefon ile arayarak ulaşabilirsiniz.

Altıntepe İndesit Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit çamaşır makinenizin arızasından gün içinde kurtulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Altıntepe İndesit servisi olarak bölgede ikamet eden kullanıcılara garantili İndesit çamaşır makinesi tamiri desteği veriyoruz. Profesyonel bir çözüm arıyorsanız doğru yerdesiniz. İndesit çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza gürültü çıkartmasıdır. Özellikle cihazınız sıkmaya geçtiğinde aşırı sallanıyor veya gürültü çıkartıyorsa bizi hemen arayın. Ses arızalarına orijinal parçalar ile en uygun fiyata çözümler üretiyoruz.

İndesit Çamaşır Makinesi Hata Kodları

İndesit çamaşır makinesi F08 arıza kodu, cihazınız ısıtma yapmaz ise ekranda F08 yani rezistans arıza kodu çıkar. Bu durumda rezistans ve NTC sensör ölçümü için servis desteği almalısınız.