Altıntepe Eca Servisi

Eca teknik servis olarak siz Maltepe ilçesinde ikamet eden kombi ve klima kullanıcılarına tamir, bakım, montaj hizmetleri veriyoruz. 1 yıl garantili Eca teknik servisi için bizleri hemen arayın. Sıcak su vermeyen, petekleri ısıtmayan tüm Eca kombileri donanımlı servis araçlarımızla yerinde tamir ediyoruz.

Altıntepe Eca servisi bu zamana kadar sizlere hizmet sunmaktan memnun olan bir servistir. Her daim hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımız ile sizlere hizmet sunmaya devam ediyoruz. Günümüzdeki teknolojinin hızla gelişmesinden dolayı artık ev eşyalarımız da elektronik ve teknolojik aletler olmaya başladı. Birçok marka evlerimizde işlerimizi kolaylaştırmak amacıyla elektronik eşya üretiyorlar. Elbette bu eşyalar bazen istediğimiz gibi çalışmayabiliyor. Bu sebeple de teknik servislere ihtiyaç duyuyoruz. Bizler Altıntepe Eca servisi olarak Altıntepe halkının teknik servis arayışına son verdik. Bu zamana kadar bizleri seçen Altıntepe hizmetimizden memnun olmasından dolayı işlerimize devam ediyoruz. Eca markalı kombi gibi elektronik eşyalarınız ile sıkıntı yaşıyorsanız bizlere ulaşabilir ve teknik ekibimizden faydalanabilirsiniz. Alanında uzman olan teknik ekibimiz sayesinde bu zamana kadar Altıntepe halkını memnun etmeyi başarabildik. Eğer sizlerde servislerimizden yararlanmak istiyorsanız belirtilen numaralar ile bizlere ulaşarak teknik ekibimizi çağırabilirsiniz. Bizlere her daim ulaşabilmeniz için çağrı merkezi hizmetlerimizi günün her saatinde 7/24 açık tutuyoruz. 

Altıntepe E.C.A. Servislerinden Nasıl Yararlanabilirim ?

Altıntepe Eca servisi kurulduğu günden bu yana Altıntepe halkına servis imkanı sunan bir işletmedir. Bizlere ulaşabilmeniz adına çağrı merkezimiz 7/24 açık tutulmaktadır. Bizlere telefon numaralarımız aracılığı ile ulaşarak cihazınızın arızası hakkında kısman bilgi alabilir ve teknik ekibimizden faydalanabilirsiniz. Telefonlarımızda belirttiğiniz tarih ve saatte evlerinize misafir olan teknik ekibimiz cihazınızı yerinde onaracak ve sizlere teslim edecektir. Servisimiz cihazlarınızı evlerinizde onardığı için sizleri servisimize yormayacak ayrıca cihazınızı taşıma zahmetinden de kurtarmış olacak. Bu sayede en kısa sürede sorunlarınız çözülmüş olacak. Servislerimizden yararlanabilmek için telefon numaralarımız ile bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır. Sadece arızalarınızı onarmakla kalmıyor yedek parça ihtiyaçlarınızı da karşılıyor. Sizlere sunmuş olduğumuz yedek parça temini ile sizleri yedek parça arayışından da kurtarmış oluyoruz. Ayrıca sizlere sağlamış olduğumuz bu yedek parçalara ve işçiliğimize tam 1 yıl garanti imkanı sunuyoruz. Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile Altıntepe halkının tüm Eca markalı cihazlarını onarıyoruz. Eğer cihazlarınızda bir sorun görmüyorsanız sadece bakımını yapmak içinde bizleri çağırabilirsiniz. Elektronik cihazların yılda en az bir kere bakımının yapılması cihazınızın verimliliği açısından daha sağlıklı olacaktır.

NEDEN Altıntepe Eca Teknik Servisi ?

Elektronik cihazlar markası ne olursa olsun bazı bakımlara ihtiyaç duyarlar. Bizler bu bakımları yaparak hem cihazımızın ömrünü uzatmış hem de verimini artırmış oluruz. Fakat bu türdeki elektrikli cihazların bakımının ya da onarımının uzman kişiler tarafından yapılması gerekmekte. Can güvenliğiniz için bu tür işlerden kendinizi korumalısınız. Uzman kadromuz sayesinde her cihazınızı onarabiliriz. Eğer Eca markalı bir kombi, şofben vb. gibi bir cihaza sahipseniz ve cihazınız ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorsanız servisimizi arayarak bizlerden yararlanabilirsiniz. Alanında uzman olan Altıntepe Eca Servisi ekibimiz sizlerin cihazlarınız ile yaşamış olduğu her türlü sorunu giderebilecek yetkinliktedir. Bizim en büyük hedefimiz sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmeti sunabilmek. Bu yüzden de yoğun mesai harcamaya devam ediyoruz. Bu güne kadar hizmetimizden memnun olan Altıntepe halkının bizlere verdiği destek ile işimize daha da bağlandık. Bizleri evlerinde ağırlayan tüm Altıntepe halkına teşekkür ediyor ve yeni müşterilerimiz ile görüşmeyi de sabırsızlıkla bekliyoruz.

Altıntepe Eca Kombi Servisi

Soğuk kış günlerinde en çok ihtiyaç duyduğunuz kombiniz sizi yarı yolda bırakırsa ne yapacaksınız? Hemen Altıntepe Eca servisi arayarak aynı gün içinde kombinizi tamir ettirmeniz gerekiyor. Hızlı bir çözüm için tek yapmanız gereken bizleri aramak. Firma olarak tüm kombi modelleri için onarım desteği veriyoruz.

Kombi tamirinde uzman teknisyenlerimiz Altıntepe ve Maltepe civarında ikamet eden Eca kombi kullanıcılarına teknik servis, yıllık bakım hizmetleri sunuyor. Ayrıca dilerseniz ısıtmayan petekleriniz için petek temizliği hizmeti de alabilirsiniz. Konusunda deneyimli teknisyenlerimiz tüm Eca kombi arızaları için gün içinde çözüm üretmektedir. Kesinlikle orijinal parçalar kullanıyor ve değiştirdiğimiz parçalara 1 sene garanti veriyoruz. 1 yıl garantili Eca kombi tamiri için Altıntepe Eca servisi şimdi arayın.

Altıntepe Eca Kombi Bakımı

Kombinizin yıllık bakımını yaptırdınız mı? Eğer hala Eca kombi bakımı yaptırmadıysanız kombiniz sizi kış aylarında yüz üstü bırakabilir. Ayrıca düzenli bakımı yapılmayan kombiler tam performans vermediği için doğal gaz faturanızda fazla gelecektir. Düzenli kombi bakımı yaptırmak için Altıntepe Eca servisi hemen arayın. Peki kombi bakımında neler yapılır?

  • Yanma odası temizliği
  • İyonizasyon ayarı
  • Petek hava ayarı
  • Filtre değişimi
  • Pompa temizliği
  • Baca temizliği