Altıntepe Beko Servisi

Beko cihazlarınızı hızlıca tamir ettirmek ve tekrar kullanabilmek için Altıntepe şubemizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Tüm modeller için aynı gün içinde hizmet veriyoruz. Arızası ne olursa olsun ekonomik ve kalıcı çözüm için tek yapmanız gereken firmamızı aramak. Teknik servis ekiplerimiz gün içinde arıza onarımını yapıyor.

Altıntepe Beko servisi, Beko kullanıcılarına tamir ve bakım hizmetleri sunuyor. Sektörün en modern tamir firmalarından biri olarak son derece gelişmiş atölyemiz ve full donanımlı servis araçlarımız sayesinde arızaları gün içinde çözüyoruz.

Altıntepe Beko Çamaşır Makinesi Servisi

altıntepe beko servisi

Çalışmayan, ses yapan, su akıtan tüm Beko çamaşır makineleri için gün içinde servis hizmeti veriyoruz. Altıntepe mahallesinde yıllardır Beko beyaz eşya onarım hizmetleri sunan firmamız tüm modeller için gerekli olan yedek parçalara sahiptir. Altıntepe Beko servisi haftanın 7 günü dilediğiniz zaman arayarak servis talep edebilirsiniz. Firma olarak sizlerden gelen servis taleplerine gün içinde cevap veriyoruz.

Beko çamaşır makinesi sıkmada ses yapıyor ise bunun en büyük sebebi amortisör arızasıdır. Eğer amortisörler özelliğini yitirir ve kazanı dengede tutamaz ise çamaşır makinesi sıkmada sallanır hatta yürümeye başlar. Bu durumda yapılması gereken servis çağırmaktır. Altıntepe Beko servisi arayarak ses yapan Beko çamaşır makinenizi gün içinde tamir ettirebilirsiniz.

Altıntepe Beko Buzdolabı Servisi

Tüm Beko buzdolabı modelleri için tamir hizmetleri veren firmamız arıza onarımlarını yerinde yapıyor. Sorunu ne olursa olsun Beko buzdolabınız asla taşınmaz. Motor değişimi, anakart değişimi, gaz kaçağı tamiri, gaz şarjı, sistem temizliği ve kılcal değişimi dahil olmak üzere tüm işlemler tek seferde yerinde yapılır. Altıntepe Beko servisi olarak sahip olduğumuz tüm imkanlar ve yedek parçalar sayesinde sizlere kalıcı, pratik, ekonomik çözümler sunuyoruz.

Altıntepe Beko Kurutma Makinesi Servisi

Beko kurutma makinelerinde en sık görülen arıza cihazın kazanı dönmeye başladığı anda sürekli olarak ses çıkartmasıdır. Eğer cihazın tambur tekerlerinde aşınma varsa cihaz kazanı döndüğü süre ses yapacaktır. Altıntepe Beko servisi olarak kurutma makinesi ses arızalarına yerinde çözüm üretiyoruz. Beko kurutma makineniz ısıtmıyor, kazanı dönmüyor, sigorta attırıyor, su akıtıyor veya yarıda kalıyorsa bizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile arızaları yerinde gün içinde giderelim. Üstelik değiştirdiğimiz her parçaya 1 sene garanti veriyoruz.

One Reply to “Altıntepe Beko Servisi”

Comments are closed.