Altıntepe Arçelik Servisi

Altıntepe Arçelik servisi, Arçelik kullanıcılarına servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyor. Arızalı tüm beyaz eşya, kombi ve klimalar için Altıntepe şubemizi hemen arayın. Servisimize haftanın 7 günü dilediğiniz saatte ulaşabilirsiniz. Müşterilerden gelen servis taleplerinin yoğunluğuna göre hemen hemen her hafta sonu nöbetçi ekipler çıkartıyoruz. Tüm onarımların yerinde yapılması için doğru şubedesiniz. Servisimiz tüm Maltepe ve Kadıköy ilçelerinde hizmetler veriyor.

Altıntepe Arçelik Servisi

Maltepe ilçesinin Kadıköy ile hemen sınırında yer alana Altıntepe mahallesinde yıllardır beyaz eşya, kombi ve klima servis hizmetleri sunan firmamız özel servis olarak destek vermektedir. Firmamız bölgedeki en eski tamircilerden biridir. Bugüne kadar hiç bir müşterisini mağdur etmemiş, hiç şikayet edilmemiş nadir firmalardan biriyiz.

Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Konusunda uzman kadrosu ve teknik servis araçları ile Altıntepe bölgesinde tamir hizmetleri veren Altıntepe Arçelik servisi, onarımlara 1 yıl garanti veriyor. Garantili bir onarım yaptırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sahip olduğumuz imkanlar ile sizlere kalıcı ve ekonomik çözümler üretiyoruz. Altıntepe şubemiz tüm Maltepe ilçe geneline destek vermektedir. Maltepe’nin neresinde olursanız olun arızalı Arçelik çamaşır makinesi için tamir hizmeti alabilirsiniz.

Arçelik Buzdolabı Servisi

Buzdolabınız soğutmuyor mu? Arçelik buzdolabı modelleri için yıllardır tamir hizmetleri sunan firmamız kaç yıllık olursa olsun cihazları yerinde tamir ediyor. Arızası ne olursa olsun Arçelik buzdolabınızın içindeki yiyecekler bozulmadan hızlıca tamir edilmesi için bir telefon açmanız yeterli. Altıntepe Arçelik servisi profesyonel ustaları ile her zaman yanınızda. Haftanın 7 günü servisimizi arayarak tamir, bakım ve montaj talebinde bulunabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

En kaliteli bulaşık makinesi markalarından biri olan Arçelik’in tüm modelleri için tamir hizmeti veriyoruz. Temiz yıkamayan, hiç çalışmayan, su akıtan, fıskiyeleri patlayan tüm Arçelik bulaşık makinelerini anyı gün içinde tamir ediyoruz. Garantili Arçelik bulaşık makinesi tamiri için Altıntepe şubemizi hemen arayın. Tüm onarımlar ve değiştirilen parçalar 1 sene garantilidir. Garantili Arçelik servis için size en yakın şubemiz olan Altıntepe Arçelik servisi haftanın 7 günü onarım desteği sunuyor.

Yerinde Arçelik Servisi

Altıntepe Arçelik servisi olarak cihaz taşıma taraftarı değiliz. Hem cihazlar zarar görüyor hem de bizler daha fazla yoruluyoruz. Bu yüzden arıza ne olursa olsun yerinde yapacak şekilde geliyoruz. Ses yapan, su akıtan, sigorta attıran Arçelik beyaz eşya, klima ve kombilerinizi yerinde tamir ettirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Sizler son kullanıcı olarak arıza kaydı bırakırken bize ne kadar detaylı bilgi verirseniz bizler de arızaları o kadar hızlı çözebiliriz.